چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱

بازیگر «بادیگارد»: دلم برای بازیگری تنگ شده است

محمود عزیزی

میزان: بازیگر فیلم بادیگارد گفت: من دوست دارم بازی کنم و برای آن دلتنگم اما شغل بازیگر شاعری نیست که در خانه شعری را بسراید. ما باید مورد استفاده از سوی تولید کنندگان قرار بگیریم و وقتی کنار گذاشته می‌شویم عملاً از هر آنچه تجربه کرده‌ایم دورمان کرده اند.

محمود عزیزی بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر که این روزها از فضای بازیگری فاصله گرفته درخصوص فعالیت این روزهای خود گفت: هیچ پیشنهاد جدی و قابل توجهی بعد از سال 96 به من نشده است. این روزها در خانه نشسته‌ام و شکر خدا را می‌کنم که بهترین کار دنیا است.

وی با گلایه از وضعیت موجود در سینما افزود: در ماه‌های اخیر پیشنهاداتی بوده اما مواردی نبودند که بتوانم بعد از بازی در آنها از حضورم دفاع کنم و اگر آنها را قبول می‌کردم نمی‌دانم چگونه باید در خیابان جواب مردم را می‌دادم.

بازیگر فیلم بادیگارد در مورد غیبت خود در تمامی آثار تصریح کرد: هر ساله در اکثر آثار مناسبتی حضور داشتم. یکی از بانیان آثار مناسبتی بودم اما چرا به یکباره کنار گذاشته شده‌ام؟ همه چیز این روزها سلیقه مسئولین فرهنگی را می‌طلبد و من انگار باب سلیقه آنها نیستم.

وی در همین راستا ادامه داد: کارگردانان و تهیه‌کنندگان از حضور من در آثارشان استقبال می‌کنند. ما قبلاً هم با هم کار کرده‌ایم اما مسئولین فرهنگی نمی‌خواهند حضور داشته باشم و از تولید کنندگان کاری بر نمی‌آید.

بازیگر سریال ستایش مشکلات موجود را بسته به نگاه مسئولین فرهنگی به این حوزه دانست و تاکید کرد: من به این مسائل فکر نمی‌کنم و واقعیت دلیل اصلی این اتفاق و کنار گذاشتن خودم را نمی فهمم. متاسفانه عرصه فرهنگی ما به بنایی مبدل شده که هر چه آن را می سازیم به دلیل عدم زیرسازی مناسب از یک گوشه ریزش می‌کند.

عزیزی با اشاره به دلتنگی خود برای بازیگری خاطرنشان کرد: من دوست دارم بازی کنم و برای بازیگری دلتنگم اما شغل بازیگر شاعری نیست که در خانه شعری را بسراید. ما باید مورد استفاده از سوی تولید کنندگان قرار بگیریم و وقتی کنار گذاشته می‌شویم عملاً از هر آنچه تجربه کرده‌ایم دورمان کرده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.