چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶

مجموعه رئالیتی شو «دستم را بگیر» به تدوین رسید

مستند مسابقه دستم را بگیر

سینماپرس: مستند - مسابقه «دستم را بگیر» به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب به مرحله تدوین رسید.

به گزارش سینماپرس، سعید ابوطالب تهیه کننده و کارگردان این مجموعه گفت: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دستم را بگیر» پس از ماههای طولانی به پایان خود نزدیک می شود  و همزمان   تدوین آن به صورت مجزا توسط  7 گروه  تدوین  آغاز شده است و به زودی از شبکه افق پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: تدوین بخش های مختلف این مجموعه عظیم  را عده ای از تدوین گران با تجربه سینما و تلویزیون از جمله  یاسر سنایی،  محمد مهدی بهرامی نژاد ،سید محمد  حسینی  پاریزی ، حسین بیات   ، مهدی گرامی و  .... آغاز کرده اند .
ابوطالب کارگردان این مجموعه متفاوت گفت: «دستم را بگیر» یک رئالیتی شو در قالب مستند - مسابقه است  که راه حل‌های ساده برای حل آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی را میان گروههای داوطلب به رقابت گذاشته است .
وی با بیان اینکه هیچ کس به آنها کمک نمی کند، افزود:گروههای داوطلب هفته های طولانی و گاه تا چندین ماه فرصت داشته اند که یک  انسان درمانده و ناامید را به زندگی برگردانند . حالا نتیجه تلاش آنها را می بینیم .مخاطب تلویزیون درباره آنها قضاوت می کند. در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی  را بر می گزینند که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می‌پسندند و به آنها با توجه به روششان در کمک رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رای می‌دهند.
تهیه کننده این برنامه گفت: هدف از مستند - مسابقۀ «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد عادی جامعه است که با انگیزه های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار ، کولبران ، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست  ، بیماران خاص و  دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان  اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آنها بدون استفاده از نهادها و امکانات دولتی را دارند. « یک نفر را به زندگی برگردانیم » شعار این برنامه است .
عوامل اصلی این برنامه عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان : سعید ابوطالب ، مدیر تولید :احمد مرادی،دستیاران تهیه کننده: محمد هادی شیرازی ، علیرضا تهرانی ،محمد جواد کربلایی ، دستیار کارگردان : یاسر سنایی ، اعضای گروه طراحی:سید محس حسینی ، محمود کریمی ، دکتر سهیل عظیمی و  یاسر سنایی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.