چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳

فیلمی به کارگردانی مسعود تکاور

نام سینمایی «بالن» تغییرخواهد کرد/ قصه ای درباره مخدرهای ویرانگر مدرن

فیلم سینمایی «بالن»

سینماپرس: فیلم سینمایی «بالن» به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه کنندگی عزت الله جامعی ندوشن با سرمایه گذاری یوسف نادعلی به زودی با نامی جدید مراحل پس از تولید خود را دنبال می کند.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «بالن» به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه کنندگی عزت الله جامعی ندوشن با سرمایه گذاری یوسف نادعلی به زودی با نامی جدید مراحل پس از تولید خود را دنبال می کند.

مسعود تکاورنویسنده و کارگردان فیلم «بالن» درباره تغییر نام فیلم گفت: نام حال حاضر فیلم اشاره به «بالن» قطعه ای آزمایشگاهی دارد که در این فیلم نشانی برای تولید مواد مخدر صنعتی بوده است، اما با اهداف سینمایی و با نگاه ویژه ای که خود فیلم دنبال می کند نام جدیدی را انتخاب کرده و پیشنهاد تغییر نام فیلم را به وزارت ارشاد داده ایم.

نویسنده سینمایی «بالن» درباره تغییر مربوط به نام فیلمش گفت: به دنبال اسمی برای فیلم بودم که آلام ومصائب آدمی در استفاده از مواد ویرانگر مخدر به خصوص این انواع جدید و صنعتی که گوشتخوارهای صنعتی هستند بیشتر نمود داشته باشد، در عین حال جذابیت های سینمایی هم برای مخاطب حفظ شود.

تکاور درباره روند تصویربرداری فیلم «بالن» گفت: ازپیشرفت تصویربرداری فیلمم راضی هستم و با اینکه مشکلات زیادی وجود داشته اماهر بخش و هر شورت کات، ما را به هدف اصلی فیلم مان نزدیکتر می کرد. ما هر روز در یک لوکیشن جدید بودیم تا بیننده در هرسکانس با تصاویرو فضای جدید روبرو گردد و این گرچه برای عوامل سخت و خسته کننده بود اما فیلم را تبدیل به فیلمی با ریتم خوب و با جذابیت بصری بهتر می کند.

وی درباره ژانر فیلم«بالن» و نوع کار ادامه داد: این فیلم از نوع فیلم های حادثه ای در سینما خواهد بود که هرچه پیش می رویم نبض فیلم و داستان تند تر می شود و ما را با خود همراه می کند.

تکاور درباره پس از تولیدی فیلم«بالن» گفت: مراحل پس تولید فیلمم را سختگیرانه پیش می برم و برای هرقسمت شامل صداگذاری و تدوین و ویژوال های فیلمم برنامه دقیق دارم.

ازبازیگرانی که در فیلم سینمای «بالن» ایفای نقش کردند می توان به  کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد، رامتین خداپناهی و... اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.