چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴

حزب الله و صداوسیمای ایران در یک سنگر +عکس

مشرق: در جریان سفررئیس رسانه ملی به بیروت یادداشت تفاهم فرهنگی و رسانه ای میان حزب الله لبنان و سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران امضاء شد.

این یادداشت تفاهم در محل تلویزیون المنار به امضاء حجت الاسلام سیدهاشم صفی‌الدین معاون اجرایی حزب الله و علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما رسید. براساس این تفاهم نامه، همکاری‌های فرهنگی و رسانه‌ای میان حزب الله لبنان و سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران گسترش می‌یابد و دو طرف از ظرفیت‌های مختلف خود برای تقویت جبهه رسانه‌ای محور مقاومت استفاده می‌کنند.

رئیس سازمان صداوسیما پیش از امضاء این یادداشت تفاهم از بخش‌های مختلف شبکه تلویزیونی المنار بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت‌های این شبکه آشنا شد.

حزب الله و صداوسیمای ایران ا در یک سنگر

ابراهیم فرحات مدیر شبکه المنار در این بازدید با اشاره به مسئولیت سنگین رسانه‌های جبهه مقاومت گفت: هم اکنون که جبهه مقاومت در میدان و عرصه نبرد پیروز شده است باید دقیق و درست این موفقیت در رسانه‌های ما منعکس شود و حتی بالاتر از آن باید خود رسانه‌های مقاومت موفقیتی بالاتر را در این زمینه رقم بزنند و جلوتر از این بروند.

وی افزود: امام خمینی (ره) این بذر را کاشت و علمدار و پرچمدار کنونی جبهه مقاومت مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای است و در این راه ما خادم و سرباز هستیم.

علی عسکری نیز در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌های حزب الله در عرصه رسانه‌ای تصریح کرد: قطعا این تلاش‌ها در پیشگاه خداوند متعال ماجور خواهد بود و به لطف خداوند خیلی از معادلات بین المللی را برهم زده است.

رئیس رسانه ملی افزود: جبهه مقاومت باید در عرصه رسانه‌ای متفکر، هوشمند و خلاق شرکت کند و بداند که حرکت موثرش تاثیرات عمیق بین المللی دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.