دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۷

هالیوود ستاره متهمان رسوایی اخلاقی را پس نمی‌گیرد

چهره‌های معروف سینمای هالیوود

سینماپرس: چهره‌های معروف سینمای هالیوود که این روزها متهم به سوء‌رفتار جنسی هستند، می‌توانند مطمئن باشند که هالیوود ستاره‌های آنان را پس نمی گیرد.

به گزارش سینماپرس به نقل از آسوشیتدپرس، انتشار اخبار رسوایی‌های اخلاقی که با واینستین آغاز شد، در ادامه به کوین اسپیسی و برت رتنر نیز رسید. این در حالی است که هر دوی این چهره‌ها دارای ستاره در بلوار مشاهیر هالیوود هستند و هالیوود اعلام کرد قصد ندارد ستاره‌های آنها را پس بگیرد.

لورن گابلر رییس اتاق بازرگانی هالیوود در این باره گفت: پیاده‌روی مشاهیر هالیوود یک نشانه تاریخی ثبت شده است. وقتی یک ستاره به این پیاده‌رو اضافه می‌شود، بخشی از تاریخ این پیاده‌رو می‌شود به همین دلیل ما هرگز ستاره‌ای را از پیاده‌روی مشاهیر حذف نمی‌کنیم.

رییس پیشین این بخش جانی گرنت فقید نیز سال‌ها پیش در زمان ریاستش گفته بود: ستاره‌ها برای دستاوردهای حرفه‌ای در جهان سرگرمی و مشارکت در این جمع به فردی اهدا می‌شوند. سیاست‌های چهره‌ها، فلسفه، رفتار آنها یا هر موضوع دیگری مانعی برای نادیده گرفتن دستاوردهای آنها در این زمینه و حذف ستاره آنها نخواهد بود.

در پیاده‌روی بین بلوار هالیوود و خیابان وین در هالیوود، بیش از ۲۵۰۰ ستاره برای بازیگران، کارگردانان، موسیقیدانان، تهیه‌کنندگان، گروه‌های تئاتری و شخصیت‌های تخیلی نصب شده است. مدیریت این پیاده‌رو با اتاق بازرگانی هالیوود و نگهداری از آن بر عهده مجموعه‌ای به نام هالیوود هیستوریک تراست است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.