یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹

محمدپور «دختر شیطان» را در بمبئی می سازد

قربان محمد پور

سینماپرس: قربان محمدپور، کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی» فیلم دیگری در شهر بمبئی هندوستان تحت عنوان «دختر شیطان» می سازد.

به گزارش سینماپرس؛ قربان محمدپور نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «دختر شیطان» گفت:‌ در حال حال حاضر منتظر پاسخ تهیه کننده هندی فیلم و بازیگر نقش اول زن فیلم هستیم که این توافق تا یکی - دو هفته آینده به سرانجام خواهد رسید و وارد پیش تولید و عقد قرارداد با دیگر بازیگران خواهیم شد.

وی افزود: طبق برنامه ای که به هندی ها ارائه دادیم فیلمبرداری فیلم سینمایی «دختر شیطان» را بهمن ماه در بالیوود بمبئی آغاز خواهیم کرد و تا پایان اسفند ماه کار فیلمبرداری به اتمام خواهد رسید.

کارگردان فیلم «سلام بمبئی» از عقد قرارداد بین چند تن از عوامل پشت دوربین این فیلم خبر داد و گفت: تاکنون حضور عوامل پشت دوربین این فیلم از جمله عبدالله اسکندری به عنوان طراح چهره پردازی، مجید میرفخرایی به عنوان مدیر هنری، علیرضا علویان به عنوان صداگذار، حسن پویا به عنوان مدیر فیلمبرداری و امیر شهاب اسماعیلی به عنوان جانشین تولید در فیلم سینمایی‌«دختر شیطان» قطعی شده است.

«دختر شیطان» داستان یکی از بچه های ابلیس است که می‌خواهد توبه کند و شرط پذیرش توبه اش آن است که به یک آدم بی گناه سجده کند. دختر شیطان وارد زمین می شود و به دنبال یک آدم بی گناه می گردد...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.