پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱

هنرمندانی که پیش از معروف شدن معلم بودند + تصاویر

لیام نیسون

سینماپرس: تعدادی از چهره های مشهور حوزه های مختلف هنر از قبیل موسیقی، سینما و ادبیات، در گذشته و پیش از رسیدن به شهرت، معلم بوده اند.

به گزارش سینماپرس، بیشتر هنرمندانی که به شهرت رسیده اند از دوران کودکی زمینه هنری خودشان را مشخص کرده اند. اما در مورد سوپراستارها موضوع کمی فرق می کند. برخی از آن ها قبل از این که استعداد ذاتی خودشان را کشف کنند در زمینه های دیگری مشغول به کار بوده اند. یکی از شغل های شریفی که به نظر می رسد انتخاب شغلی هنرمندان با اشتیاق قبل از مشهور شدن بوده است شغل معلمی است.

در این جا با هنرمندانی که زمانی معلم بوده اند آشنا شوید.

استینگ
 

7171859 837

استینگ یکی از مطرح ترین موزیسین های دنیا با نام اصلی گوردون سونر در دوره نوجوانی به کارهایی چون کمک راننده اتوبوس، کارگر ساختمان و مامور مالیاتی مشغول بود. استینگ بعد از دو سال شغل معلمی به لندن رفت تا گروه سه نفره پاپ راک پلیس را تشکیل دهد. گروهی که او را به شهرت جهانی رساند.

شریل کرو
 

7171860 863

شریل کرو خواننده زن محبوب اخیرا آلبوم جدیدش را بیرون داده است در حالی که طرفدارانش از زنده بودن او اطلاعی نداشتند. شریل قبل از خوانندگی در یک مدرسه ابتدایی در ایالت میزوری موسیقی تدریس می کرد.


جی. کی. رولینگ
 

7171811 548

جی کی رولینگ در زندگی گذشته خود زمانی که به تنهایی همراه با دختر کوچکش به ادینبرگ اسکاتلند می رود سختی های زیادی کشیده است. او زمانی که به پرتغال می رود در شهر پورتو به تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در مدرسه می پردازد.


بیلی کریستال
 

7171862 281

بیلی کریستال مدت زیادی است که به عنوان یک کمدین محبوب و مشهور شناخته شده است بنابراین به سختی می توان او را در شغل دیگری تصور کرد. او از سن ۲۰ سالگی کار کردن در زمینه کمدی را شروع کرد و در کنار آن به عنوان معلم جایگزین در لانگ ایسلند نیز مشغول بود.

جان هم
 

7171863 656

جان هم قبل از این که در مجموعه تلویزیونی Mad Men ایفای نقش کند تصمیم داشت بازیگری را کنار بگذارد زیرا دائما در این کار شکست می خورد و مخارج زندگی اش را از طریق پیشخدمتی در رستوران به دست می آورد. جان به مدت دو سال در مدرسه ای در ایالت میزوری تدریس می کرد.

هیو جکمن

7171864 113

هیو جکمن یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود است که می تواند به نوبه خود جایگزین راسل کرو مشهورترین بازیگر استرالیایی شود اما موفقیت جکمن یک شبه به دست نیامده است. او بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان به مدت یک سال به آموزش های جسمانی در مدرسه می پردازد و پس از آن به بازیگری روی می آورد.

لیام نیسون
 

7171865 792

نیسون یکی از موفق ترین چهره های مشهور سینمای هالیوود است که قبل از این که وارد صنعت سینما و بازیگری شود به شغل معلمی مشغول بود اما پس از مشاجره شدیدی که با یک پسربچه ۱۵ ساله داشت و او را تهدید کرد از مدرسه اخراج شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.