سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳

حمایت سه سینماگر از یک تروریست کومله

حمایت بهاره رهنما از یک تروریست کومله

سینماپرس: بهاره رهنما، تهمینه میلانی و ترانه علیدوستی از یک تروریست حمایت کردند!

به گزارش سینماپرس، این سه بازیگر طبق روال همیشگی که با کمترین آگاهی اقدام به اظهارنظر در همه زمینه‌ها می‌کنند، در صفحات شخصی خود به ستایش از یک عضو گروهک تروریستی کومله که در حین انجام عملیات مسلحانه علیه کشورمان به هلاکت رسیده بود پرداخته‌اند و برای وی سوگوار شده‌اند! این مطلب با واکنش تند کاربران فضای مجازی مواجه شده است و از آنها به خاطر حمایت از یک تروریست انتقادات شدیدی کرده‌اند. بهاره رهنما در صفحه شخصی خود از فرد مذکور به عنوان فردی آرام و محجوب یاد کرده است!

این درحالی است که پدر این فرد در مصاحبه‌ای اعلام کرده که پسرش نه در زندان، بلکه در درگیری مسلحانه گروهک کومله با نیروهای امنیتی، کشته شده است. این کار بهاره رهنما برای تطهیر یک فعال تحرکات تروریستی عضو کومله نوعی اقدام علیه امنیت ملی محسوب می‌شود.

هر چند که از کسی که چند روز قبل نیز از آشوبگرانی که اقدام به قتل مردم عادی کرده بودند حمایت کرده بود، ستایش از یک عضو گروهک‌های تروریستی نیز دور از انتظار نیست، اما از دستگاه قضایی انتظار می‌رود با این رفتار برخورد کند. حمایت تهمینه میلانی از این تروریست نیز دور از انتظار نیست، چرا که وی سابقه حمایت از چنین جریاناتی را دارد و حتی در یکی از فیلم‌هایش، چهره‌ای مثبت از تروریست‌ها نمایش داده بود.


پیش از این نیز افراد دیگری به حمایت از اغتشاشگرها پرداخته بودند و لازم است صداوسیمای جمهوری اسلامی در همکاری با این افراد حامی تروریسم تجدید نظر کند. درباره برخی از نامبردگان در این خبر، گفتنی‌هایی وجود دارد که در وقت لازم، به آگاهی می‌رسد.

*کیهان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.