چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۹

انتشار کتاب تصویری «فهرست مقدس»

کتاب خاکستر نجران

سینماپرس: نخستین کتاب از مجموعه ۳ جلدی کتاب های تصویری(کمیک) فیلم سینمایی «فهرست مقدس» محصول ۱۳۹۵ از سوی انتشارات سلمان پاک وارد بازار نشر شد.

به گزارش سینماپرس، کتاب تصویری (کمیک) فهرست مقدس برگرفته از انیمیشن سینمایی با همین نام است که اخیرا روی پرده سینماهای کشور رفت. این فیلم ماجرایی را به تصویر می‌کشد که در قرآن تحت عنوان اصحاب اخدود معرفی شده است.

شرکت سونی‌پیکچرز به دلیل محتوای ضدصهیونیستی این فیلم، با وجود تفاهم اولیه از اکران بین‌المللی آن خودداری کرد. این کتاب با عنوان خاکستر نجران اولین شماره از مجموعه سه جلدی کتاب‌های تصویری فهرست مقدس است.

جلد اول کتاب فهرست مقدس شامل ۷۰ فریم تصویری است که به گواه متخصصان حوزه کمیک از کیفیت بالای تصویرسازی و چاپ برخوردار است. همچنین این کتاب قابلیت واقعیت افزوده به صورت تصویری دارد.

در پشت جلد کتاب می‌خوانیم: سال‌ها پیش، در کشور یمن و شهر باستانی نجران برده‌های ستم دیده و مردم بیداردل دسته‌دسته به دین یکتاپرستی می‌پیوندند. معبدنشینان شهر و آندریاس، فرمانده بی لیاقت نجران، در مقابله با فیمون رهبر نوکیشان درمانده شده‌اند. در این گیرودار ذونواس، حاکم خون‌خوار یمن برای حضور در جشن پایانی مسابقات سالیانه نجران از صنعا به سوی شهر در حرکت است. حاکم و معبدنشینان برای حفظ جان خودشان هم که شده، باید تا پیش از آمدن ذونواس فکری به حال و یکتاپرستان نوکیش بکند...

کتاب خاکستر نجران برگرفته از انیمیشن سینمایی فهرست مقدس به صورت داستان مصور در ۳۲ صفحه و تمام رنگی در قطع بیاضی با قیمت هر جلد ۱۹۰۰۰ تومان توسط انتشارات سلمان پاک منتشرشده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند آن را از فروشگاه اینترنتی «کتابخون» خریداری کنند یا با شماره ۰۲۱۶۶۹۶۳۱۵۵ تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.