شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۰

جمشیدی سیمرغ را می برد؟+عکس

پژمان جمشیدی

سینماپرس: "پژمان جمشیدی" بازیکن فوتبال که حالا بیشتر در قامت یک بازیگر شناخته می شود امسال با یک فیلم راهی جشنواره فیلم فجر شده است.

به گزارش سینماپرس، "پژمان جمشیدی" بازیکن فوتبال که حالا بیشتر در قامت یک بازیگر شناخته می شود امسال با یک فیلم راهی جشنواره فیلم فجر شده است.

شاید تا پنج سال پیش کسی فکرش را نمی کرد که فوتبالیست سابق، این روزها به یکی از گزینه های جدی در بازیگری محسوب شود. جمشیدی در ابتدا کار خود را با بازی در تئاتر آغاز کرد و در همان ابتدا هجمه های فراوانی را علیه خود دید.  

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی متولد ۲۰ شهریور ۱۳۵۶ تهران، بازیکن سابق فوتبال و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. او در سال ۱۳۹۲ با بازی مجموعه تلویزیونی پژمان به دنیای بازیگری قدم نهاد.

جمشیدی طی این سالها با تمامی نقدها کنار آمد و کار تا جایی پیش رفت که به عنوان یکی از پرفروش ترین بازیگران تئاتر تبدیل شد و در عرصه تلویزیون نیز با سریال "پژمان" محبوبیت فراوانی را به دست آورد.  

پژمان جمشیدی

جمشیدی برای اولین بار در فیلم "آتش بس ۲" طعم سینما را چشید و خیلی زود بعد از بازی در این فیلم پیشنهادات فراوانی به سمت وی سرازیر شد.  

وی در آثار متفاوتی به ایفای نقش پرداخت و ژانرهای مختلفی را تجربه کرد اما بدون شک جمشیدی به عنوان یکی از بازیگران موفق سینمای کمدی محسوب می شود.  

پژمان جمشیدی

فیلم سینمایی "خوب بد جلف" اولین ساخته پیمان قاسمخانی توانست به خوبی مخاطب را راضی کند و فروش خوبی را به ثبت رساند. زوج درخشانی و جمشیدی در این فیلم یکی از موفق ترین زوج های سالهای اخیر سینما بود.  

حضور جمشیدی در فیلم "آذر" نوار موفقیت های این بازیگر را پاره کرد و وی را بر آن داشت تا بار دیگر ژانر کمدی را تجربه کند و به همین دلیل به پروژه کمدی لونه زنبور پیوست.

پژمان جمشیدی

جمشیدی امسال با فیلم سینمایی "سوءتفاهم" با احمدرضا معتمدی همکاری کرده و امیدوار است تا این بار بازی در فیلمی غیر کمدی برایش عاقبت خوبی به همراه داشته باشد. وی در این فیلم با "مریلا زارعی" همبازی شده است.

قصه فیلم سوء تفاهم ماجرای یک گروگان گیری است که همه چیز در متن واقعیت پیش می‌رود، اما با گذشت زمان این شبهه پیش می‌آید که این حادثه بیشتر شبیه یک "سوء تفاهم" یا توهم است.

مریلا زارعی، کامبیز دیرباز، اکبر عبدی و هانیه توسلی از جمله بازیگرانی هستند که با جمشیدی همبازی شده اند. بازیگرانی که جمشیدی با بازی در کنار آنها به اولین سیمرغ بلورین جشنوار هفیلم فجر فکر می کند.

*میزان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.