یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۳

شکست تجاری انیمیشن امریکایی در چین+عکس

 انیمیشن کمدی "ستاره"

سینماپرس: انیمیشن کمدی "ستاره" که یک الاغ بازیگوش شخصیت اصلی آن است، پس از ناکامی در اکران داخلی در کشور امریکا، اکنون با فروش پایین در سینماهای چین مواجه شده است.

به گزارش سینماپرس، انیمیشن کمدی "ستاره" به نویسندگی برادران کوتکین که این روزها اکران جهانی خود را دنبال می کند این روزها شکست سختی در گیشه چین خورده و تنها به فروش ۶۱ میلیون دلاری کفایت کرده است.

انیمیشن کمدی داستانی "ستاره" به کارگردانی "تیموتی ریکارت" ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز کرد و در باکس آفیس هالیوود نیز ناموفق بود.

انیمیشن ستاره
داستان این انیمیشن حول محور زندگی یک خر به نام "بو" و دیگر دوستان حیوانش است که تبدیل به قهرمانان گمنام اولین کریسمس می شوند.

استیون ین در نقش بو، کلی کلارکسون در نقش لی، آیدی برایانت در نقش، روث، کیگان-مایکل کی در نقش دیو، کریستن چنووس در نقش موش و آنتونی اندرسون در نقش زاچ در این انیمیشن صداپیشگی کرده‌اند.

انیمیشن ستاره

نگارش فیلمنامه این اثر را "کارلوس و بنتنا کوتکین" بر عهده داشته و پخش آن را کمپانی کلمبیا پیکچرز بر عهده داشته است. این انیمشن سومین تجربه کارگردانی انیمیشن بلند توسط تیموتی ریکارت است و این بار کاملا به گیشه چشم دوخته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.