دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵

سیمرغ بلورین که هیچ شانه تخم مرغ هم به من نمی‌دهند

لوون هفتوان در نشست خبری فیلم سینمایی«کوپال»

خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم "کار کثیف" گفت: من امسال به سیمرغ بلورین جشنواره فکر نمی کنم زیرا سیمرغ که هیچ شانه تخم مرغ هم به من نمی‌دهند.

لوون هفتوان بازیگر سینما و تئاتر، درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی به ایران بازگشته‌ام و اواخر فیلمبرداری فیلمی به نام "بازی‌های مردانه" به کارگردانی "امین تبار" را پشت سر می‌گذارم. مدتی برای فیلمبرداری این اثر در قشم به سر می بردیم و در حال حاضر روزهای آخر فیلمبرداری را در تهران دنبال می کنیم.

بازیگر فیلم "هجوم" در همین راستا ادامه داد: بازی های مردانه فیلمی هنری و دارای پتاسنیل های فراوان برای موفقیت است. کارگردان با وجود اینکه کار اولی است اما اتفاق بسیار درستی را رقم زده است. امیدوارم این فیلم هم در جشنواره های خارجی و هم اکران داخلی به موفقیت برسد.

وی درباره حضور خود در جشنواره فیلم فجر افزود: امسال در جشنواره فیلم فجر با فیلم "کار کثیف" ساخته "خسرو معصومی" به ایفای نقش پرداختم. در این اثر نقشی مکمل را ایفا می کنم که به نظرم جای کار بسیاری داشت و من سعی کردم آن را به بهترین نحو ممکن بازی کنم.

بازیگر فیلم پرویز درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: من امسال به سیمرغ بلورین جشنواره فکر نمی کنم زیرا سیمرغ که هیچ بلکه شانه تخم مرغ هم به من نمی‌دهند. واقعیت امر زیاد با نوع رده بندی هیات داوران در نقش بندی‌ها آشنا نیستم و نمی دانم چگونه مکمل ها مشخص می شوند تا بدانم آیا امکان جایزه را دارم یا نه.

هفتوان با اشاره به عدم اکران فیلم "کوپال" خاطرنشان کرد: متاسفانه تعداد سینما در ایران بسیار کم است و فیلم بسیار بیشتر از تعداد سینماها ساخته می شود. این خیلی خوب است که فیلمسازان ما زیاد شده اند اما باید امکانات سخت افزاری مناسب را برای آنها در نظر بگیریم. به عنوان مثال فیلم "کوپال" هنوز هم بعد از یکسال در صف اکران قرار دارد. البته کوپال تنها فیلم بدشانس چرخه اکران نیست و فیلمهای دیگری حتی چهار پنج سال بعد از ساخت اکران می شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.