دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱

شباهت گریمم به جانی دپ تعمدی بود + عکس

پژمان بازغی در نشست خبری فیلم سینمایی«خانه دیگری»

خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم "بارکد" گفت: من عاشق سینمای اکشن هستم. در همه جای جهان محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین ژانر اکشن است زیرا این سینما جذابیت های فراوانی دارد.

پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص حضور خود در جشنواره فیلم فجر گفت: امسال با فیلم هایلایت در جشنواره فیلم فجر حاضر هستم. این فیلم اثری بی ادعا، اما با کیفیت است که امیدوارم در جشنواره با بازخورد مناسبی روبرو شود. نقشم در این فیلم دارای پیچیدگی های درونی بسیار زیادی است که در بستری بدون اغراق داستان را پیش می برد.


وی در مورد عدم حضور فیلم پیشونی سفید ۲ در این دوره از جشنواره فیلم فجر افزود: جای خالی این فیلم امسال به شدت در جشنواره احساس خواهد شد. از نظر من آهوی پیشونی سفید٢ می توانست به خوبی تنوع جشنواره را بالا برده و به حال و هوای جشنواره را از یکنواختی ژانرها بیرون آورد.

بازیگر فیلم "بارکد" درباره شباهت ظاهری خود با جانی دپ در فیلم پیشونی سفید ۲ ادامه داد: واقعیت گریم و شخصیت جانی دپ در فیلم پیشونی سفید ۲ الگوی خوبی برای ما بود و این اتفاق تعمدی بود. البته این شباهت تنها ظاهری است و در بازی تفاوت های زیادی وجود خواهد داشت.

عاشق سینمای اکشن هستم/شباهتم گریمم به جانی دپ در پیشونی سفید 2 تعمدی بود
وی درباره حضور مداوم خود در جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: من به شدت جشنواره فیلم فجر را دوست دارم و در این سال‌ها سعی کرده ام همیشه با فیلمی متفاوت و ژانری تازه به این جشنواره پا بگذارم. تلاش همیشگی من این بوده که بتوانم اتفاقات تازه ای را تجربه کنم و در همین راستا مخاطب را با نقش های جدیدی آشنا کنم.

بازیگر فیلم "خانه دیگری" با اشاره به ظهور نسل جدید سینماگران تاکید کرد: نسل جوان سینمای ایران پرشی بزرگ را تجربه می کنند. این ارتقا سطح کیفی جوانان را در ابتدا می توانید در فیلمنامه‌ها ببینید. خوشبختانه در این ماه‌ها فیلمنامه های خوبی به من پیشنهاد شده که برخی تا حدی جذاب بودند که من بازی در نقش های کوچک آن‌ها را نیز پذیرفته ام.

وی با اشاره تجربه حضور در ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر تصریح کرد: من سال‌ها در جشنواره فیلم فجر حاضر هستم، اما معتقدم که جشنواره از لحاظ کیفی هیچ کمکی به بازیگر و سینما نمی کند. این روزها معضل اصلی سینما فیلمنامه است. ما در حال حاضر امکانات سخت افزاری و همچنین افراد توانایی را در پشت صحنه سینما داریم، اما آنچه مخاطب روی پرده می بیند و حاصل تلاش جمعی همه در فیلمنامه است.


این بازیگر سینما با اشاره به عدم اکران فیلم اکشن شاخ کرگدن اضافه کرد: فیلم های زیادی در چرخه اکران دارم که هنوز رنگ سینما را را به خود ندیده اند و در این بین شاخ کرگدن هم از این دست آثار است. من عاشق سینمای اکشن هستم. در همه جای جهان محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین ژانر اکشن است زیرا این سینما جذابیت های فراوانی دارد.

بازغی جمشید هاشم پور شخصیت تکرارنشدنی سینما اکشن ایران دانست و خاطرنشان کرد: ژانر اکشن به تحولات زیادی نیازمند است تا ما بار دیگر بتوانیم به زمان جمشید هاشم پور باز گردیم. واقعیت امر سینمای ایران کمی تنبل شده و همه دوست دارند فیلم های راحت و بدون دردسر بسازند و در عوض فروش بالایی هم داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.