چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷

حمایت بازیگر «خوک» از آشوبگران ایران!

لیلا حاتمی در نشست خبری فیلم سینمایی«من»

سینماپرس: بار دیگر یک سلبریتی ایرانی بدون داشتن کمترین اطلاعات موثق و معتبر و بر اساس دروغ پردازی های رسانه های ضدانقلاب و معلوم الحال به اظهارنظر درباره مسائل سیاسی و اجتماعی پرداخت.

به گزارش سینماپرس، لیلا حاتمی، بازیگر «خوک» در نشست خبری این فیلم در جشنواره برلین گفت: می‌خواهم از این فرصت استفاده کرده و عمیقا ناراحتی و عصبانیت خودم را از برخوردی که اخیرأ با معترضان در ایران شد ابراز نمایم.

وی افزود: این شرم ‌آور است که در کشور من، تظاهرات و اعتراض به بهای جان تظاهرکنندگان تمام می‌شود.

این بازیگر سینما خاطرنشان کرد: برای اولین بار است که من در مصاحبه‌ای سیاسی حرف می‌زنم.

لیلا حاتمی در حالی با تپق های مکرر و انگلیسی دست و پا شکسته، مدعی شده فرجام تظاهرکنندگان در ایران مرگ است که در آشوب اخیر دراویش، نه تنها هیچ یک از معترضان کشته نشدند، بلکه جان مأموران مظلوم نیروی را هم گرفتند!

نظرات

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۲:۵۳
  0 0
  خدا تو رو بدست همون آشوبگرها هلاک کنه نمک نشناس
 • بیتا ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۰:۳۱
  0 0
  کار شما چطور؟‌ شرم اورتر نیست؟
 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۰
  0 0
  شما معترضی به عدم. ازادی بیان ؟؟؟!!! شما کسی هستی که در برابر سوال ساده خبرنگاران ٬ رفتار خشن و تحقیر امیز داری بارها و بارها خبرنگاران را دیده تحقیر نگاه کردی
 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۴
  0 0
  امثال جشنواره برلین برای نمایش فیلمهای ضد ایرانی است و برای سینمای وطن پرستی همچون سینمای علی حاتمی ارزشی قایل نبودن
 • جواد ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۹
  0 0
  با سلام / باید با اینگونه رفتارهای خارج از عرف این سلبریتی ها برخورد شه تا اجازه نداشته باشن هر جا و هر زمان که خواستن به کشور بتازن / من متوجه نمیشم یه بازیگری که ذره ای سواد سیاسی که هیچ سواد اجتماعی هم نداره و حتی اخبار ایران و از منابع نادرست دریافت میکنه چطور به خودش اجازه میده در مورد ایران حرف بزنه اونم در خارج از کشور و جلوی اینهمه رسانه خارجی !!؟؟؟؟ یعنی فکر نمیکنه با گفتن این دروغها ممکنه تایید کنه مطالب دروغ نهادهای به اصطلاح حقوق بشری !!؟؟؟ اگه برخورد قاطع با این افراد صورت بگیره قطعا بقیه هم غلاف میکنن اینجور بی انصافیها رو
 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۷
  0 0
  حرف مفت زده تا دوستان خاله خرسه اش به او مجسمه سگ و شغال بهش جایزه بدن ٬ اوف بر وطن فروش

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.