جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۸

تصاویر لاورنس در فیلمی جاسوسی+عکس

فیلم سینمایی "گنجشک قرمز"

سینماپرس: در فاصله ده روز مانده به آغاز نمایش بین المللی فیلم سینمایی "گنجشک قرمز"(Red Sparrow) ساخته "فرانسیس لارنس" تصاویری از این اثر منتشر گردید.

به گزارش سینماپرس، نخستین تصاویر رسمی از فیلم سینمایی "گنجشک قرمز" به کارگردانی "فرانسیس لارنس" از سوی سازندگان این اثر منتشر شد.

جدیدترین فیلم جنیفر لاورنس گران قیمت ترین بازیگر زن سینمای جهان ۲ مارس ۲۰۱۸ اکران بین‌المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

بازیگر زن هالیوود درگیر ماجرایی جاسوسی می شود+عکس///////////////////جمعه

جدیدترین تصاویر "جنیفر لاورنس" در فیلم "گنجشک قرمز" از سوی سازندگان این فیلم منتشر شد. پیش از این حضور لاورنس در این پروژه قطعی نشده بود اما چندی بعد با انتشار چندین عکس از بازی لاورنس رونمایی شد.

در این فیلم یک افسر اطلاعاتی روسیه به نام "دومینکا اگروا" برای دریافت اطلاعات از "ناتانیل نش" مامور "سی آی‌ای" وارد معامله می‌شود اما در ادامه روابط این وارد مراحل جدیدی شده و شرایط را برای دومینکا دشوار می‌سازد.

بازیگر زن هالیوود درگیر ماجرایی جاسوسی می شود+عکس///////////////////جمعه

"جاستین هایت" فیلمنامه این اثر را برگرفته از رمانی با همین نام نوشته "جرمی متئوس" نگاشته و کارگردانی آن را "فرانسیس لارنس" کارگردان فیلم "بازی آتشین" بر عهده گرفته است.

علاوه بر جنیفر لاورنس، بازیگرانی همچون جول ریچاردسون، ماری لوئیس پارکر، جوئل ادگارتون و جرمی آیرونز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.