سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۵

سام درخشانی: خوشحالم که بازیگر گیشه‌داری هستم

سام درخشانی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم "خوب بد جلف" گفت: من بعد از سالها فعالیت در عرصه تلویزیون و ورود به سینمای ایران باید ثابت کنم بازیگر دارای گیشه هستم. بعد از اینکه ثابت کردم من بازیگری دارای گیشه هستم می توانم سراغ آثار جدی تر بروم.

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون که امسال فیلم سینمایی "خجالت نکش" را در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر داشت، درخصوص وضعیت کنونی سینمای ایران گفت: بحث اصلی سینمای ایران در سالهای اخیر بحث گیشه بوده و گیشه به شدت به سوی آثار کمدی رفته است.

وی در همین راستا ادامه داد: من بعد از سالها فعالیت در عرصه تلویزیون و ورود به سینمای ایران باید ثابت کنم بازیگر دارای گیشه هستم. بعد از اینکه ثابت کردم من بازیگری دارای گیشه هستم می توانم سراغ آثار جدی تر بروم.

بازیگر فیلم "خوب بد جلف" درباره نبود مخاطب برای آثار جدی تاکید کرد: متاسفانه سینمای جدی مخاطب و گیشه خوبی ندارد و به عنوان مثال آثار جدی این روزهای سینما نسبت به کمدی‌ها فروش خوبی ندارند. به عنوان مثال فیلم "آینه بغل" بالای ۱۷ میلیارد تومان فروخته اما سد معبر یک میلیارد تومان هم فروش نداشته است.

وی با اعلام رضایت نسبت به حضور خود در سینمای کمدی اذعان کرد: این را بگویم که این از نظر من بد نیست که برای فیلم های کمدی انتخاب می شوم زیرا این قضیه نشان می دهد من بازیگر گیشه داری هستم اما امیدوارم طی سال آینده بتوانم در آثار جدی هم به ایفای نقش بپردازم و مطمئنم اگر در فیلم جدی بازی کنم حرف های زیادی برای گفتن در جشنواره خواهم داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.