چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲

فیلم/ تیزر رئالیتی شو «هفت روز و هفت ساعت»

برنامه  «هفت روز و هفت ساعت»

سینماپرس: یک مسابقه رالی هیجان انگیز با شرکت هنرمندان ایرانی و لبنانی تحت عنوان «هفت روز و هفت ساعت» از دو شبکه افق و نسیم در تعطیلات نوروزی پخش خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، در این پروژه که از آن به‌ عنوان سورپرایز تلویزیون در ایام نوروز یاد می‌شود، گروهی از بازیگران و خوانندگان ایرانی و لبنانی در قالب یک مسابقه ـ فیلم حضور دارند. از ایران، امیرحسین رستمی، لادن مستوفی، حمید حامی، الناز حبیبی، علیرام نورایی و لیندا کیانی و از لبنان نیز کارلوس عازار، سالی بسمة، مهدی فخرالدین، محمد شمص، سارة قصیر و عدی رعد در فضایی رقابتی ـ هنری در این مسابقه شرکت دارند.

این کار که در یک پروداکشن بزرگ در لوکیشن‌های متعددی در لبنان و ایران فیلمبرداری شده، از دو شبکه افق و نسیم در تعطیلات نوروزی پخش خواهد شد.

کارگردانی این رئالیتی‌شو را سعید ابوطالب برعهده داشته که پیش‌تر، رئالیتی شوهای «رالی ایرانی»، «سرزمین دانایی» و «دستم را بگیر» را ساخته است.

مستند مسابقه یا همان رئالیتی شو ژانری است که امروزه مورد توجه قرار گرفته و دارای هیجان و جذابیت‌های خاص خود است چرا که  بازیگران از سناریو کار مطلع نمی‌شوند و خود آنها هم تا آخرین سکانس، مانند بینندگان، هر لحظه امکان غافلگیر شدن دارند ضمن اینکه با توجه به این موضوع، گروه تولید هم از واکنش بازیگران حاضر بی اطلاع هستند و همین مسئله جذابیت‌های کار را دو چندان می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.