چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴

وقتی "داروغه" برای "آقا ابراهیم" بازی رسانه ای راه می اندازد!

ابراهیم داروغه زاده در اعلام نامزدهای بخش سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

سینماپرس: ابراهیم داروغه‌زاده که اغلب می‌کوشد از طریق صفحات اجتماعیش پاسخگوی عملکرد خود باشد اظهارات اخیر حاتمی کیا را دست مایه تکریم سینمای اجتماعی، سیاه نما و غیر متعهد قرار داده است.

به گزارش سینماپرس، در متن یادداشت داروغه زاده آمده است:

آقای حاتمی کیای عزیز! البته که برای ما افتخار است که شما زینت بخش آیین های جشن سینمای ایران در دهه مبارک فجر باشید.
معلوم است که حضور خالق ناب ترین آثار سینمای دفاع مقدس ایران همچون «مهاجر»، «دیده بان» و «از کرخه تا راین» در جشنواره فیلم فجر باعث افتخار برگزار کنندگان آن باشد.
بسیار خوشحال میشویم پیشنهادهای شما عزیز دردآشنا را برای همسوتَر شدن جشنواره فیلم فجر با أرمان های راستین انقلاب، بشنویم.
همه مخاطبان سینمادوستِ ایران عزیز إذعان دارند که شما سفارش واقعی را از قلب خودتان میگیرید نه از سرمایه گذارهایتان، «موج مرده» بهترین شاهد این مدعاست
اینکه شما درد ملی را فهم میکنید و برای آن فیلم میسازید منافاتی ندارد با اینکه دیگر همکارانتان نیز دردهای جامعه را درک کنند، همه موضوعات ملی ما خارج از مرزهای ما و امنیتی نیستند، معضلات اجتماعی داخل کشور هم موضوعات ملی هستند و نیاز به ساخته شدن فیلم های انتقادی مشفقانه داریم، شما هم روزگاری ما را «دعوت» کردید برای دیدن «گزارش یک جشن».
حق بودن مسیر فیلمسازی شما با حق بودن مسیر فیلمسازی همکاران شما تعارضی ندارد، شما خوب هستید دیگران هم خوب هستند.
از آخرین باری که داور جشنواره فیلم فجر انقلاب بودید ده سال میگذرد، در آن دوره سیمرغ بهترین فیلمنامه به فیلم خوب و ملی «زادبوم» تعلق گرفت. البته متاسفانه فیلم به مدت هشت سال توقیف شد.
از صمیم قلب آرزو داریم پس از ده سال دوباره افتخار بدهید و در مقام قاضی در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر انقلاب حضور داشته باشید!

نظرات

  • محمدنیا ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۲
    1 0
    پپسی باز کرده برای خودش ابقاش بکنند عجب رویی دارن اینا از هر نمدی کلاه می دوزن برا خودشون

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.