سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸

پخش ادامه «هفت روز و هفت ساعت» از ۲۵ فروردین

مستند مسابقه «هفت روز و هفت ساعت»

سینماپرس: پخش ادامه مستند مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» همزمان با عید مبعث یعنی ۲۵ فروردین ماه آغاز می‌شود.

به گزارش سینماپرس، نوروز امسال شاهد پخش مستند مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» از این شبکه بودیم، یک رئالیتی‌شو جذاب و دیدنی با حضور هنرمندانی از ایران و لبنان است که تولید آن در لوکیشن‌های داخل و خارج از کشور صورت گرفته است.

آغاز این رالی، موزه جنگ ملیتا در جنوب لبنان بود و بعد از گذر از بیروت و سپس بخش‌هایی از ایران، آخرین سکانس آن در نقطه پایان فیلمبرداری شد. در این مسابقه گروهی از بازیگران سینما و تلویزیون از ایران و لبنان حضور دارند و در ۶ گروه به رقابت با هم می‌پردازند و یک گروه داوری نیز بر کار آنها نظارت می‌کند؛ امیرحسین رستمی، الناز حبیبی، علیرام نورایی و لیندا کیانی بازیگران سینما و تلویزیون و حمیدرضا حامی خواننده جوان کشورمان شرکت کنندگان ایرانی و سالی بسمه، کارلوس عازار سوپراستار و خواننده لبنانی، ساره قصیر، محمد شمص، مهدی فخرالدین، عدی رعد و رباه الشریف از هنرمندان و شرکت کنندگان لبنانی این مسابقه هستند.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی این رئالیتی‌شو جذاب و هیجان‌انگیز را نیز سعید ابوطالب و حجت الاسلام محمدرضا زائری بر عهده داشته اند.

قسمت‌های مربوط به مراحل گوناگون این مسابقه در لبنان، طی نوروز امسال از شبکه افق پخش شد اما بخش دوم آن که هیجان‌ بیشتری هم دارد و در ایران فیلمبرداری شده، قرار است هفته آینده روی آنتن برود.

بخش دوم مستند مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» از هفته آینده همزمان با عید سعید مبعث یعنی ۲۵ فروردین ماه آغاز می‌شود و شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن می‌رود. تکرار آن هم ساعت های ۹:۳۰ و ۱۳:۳۰ روز بعد پخش خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.