یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۲

رونمایی از آثار برگزیده چکناواریان در تالار وحدت

رونمایی از مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان

سینماپرس: مراسم رونمایی از مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر پیشکسوت موسیقی کشورمان روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه در قالب برگزاری یک مراسم ویژه توسط موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» در تالار وحدت تهران رونمایی می شود.

در این مراسم که با حضور لوریس چکناواریان و تعدادی از هنرمندان موسیقی برپا می شود از پانزده اثر صوتی و تصویری این آهنگساز و رهبر ارکستر در قالب سیزده اثر صوتی  و ۲ اثر تصویری که طی سال های گذشته توسط ارکسترهای مختلف داخلی و بین المللی اجرا شده است، رونمایی خواهد شد. در این مراسم فیلمی از آثار لوریس چکناواریان برای حاضران در برنامه نمایش داده می شود. این در حالی است که همزمان با برپایی این برنامه جشن امضای اثر نیز توسط آهنگساز انجام خواهد شد.

 مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان که توسط موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» به مدیریت بردیا صدرنوری و ناصر ایزدی مدیر بخش موسیقی این مجموعه، آماده ارایه به مخاطبان موسیقی شده است توسط موسسه پخش «هنرشهر» در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

مراسم رونمایی از مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان ساعت ۲۱:۳۰ روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد و ورود برای عموم با هماهنگی برگزارکننده آزاد است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.