جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲

پروژه بعدی کارگردان فیلم موفق «برو بیرون»

جردن پیلی

سینماپرس: «جردن پیلی» کارگردانی که با ساخت فیلم ترسناک «برو بیرون» موفقیت زیادی کسب کرد، در قدم بعدی فیلم «ما» را می سازد. یونیورسال اعلام کرده این فیلم ۱۵ مارس ۲۰۱۹ اکران می شود.

به گزارش سینماپرس، به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم بعدی جردن پیلی با عنوان «ما» با بازی لوپیتا نیونگو، الیزابت ماس و وینستون دوک ساخته می شود. این فیلم نخستین فیلم پیلی بعد از فیلم «برو بیرون» است که برای آن یک اسکار هم دریافت کرد.

فیلم «ما» که برای کمپانی یونیورسال ساخته می شود بار دیگر بر مبنای فیلمنامه ای از خود پیلی شکل می گیرد. پیلی این فیلم را در کمپانی تولید فیلم خودش «مانکی پاو» با همکاری شان مک کیتریک و جیسون بلوم تهیه می کند.

یونیورسال اعلام کرده این فیلم ۱۵ مارس ۲۰۱۹ اکران می شود.

هر چند اطلاعاتی از جزییات فیلم ارایه نشده اما گفته شده فیلم بر ۲ زوج متمرکز است که یکی سفید و دیگری سیاه هستند. اگر حضور این بازیگران در فیلم قطعی شود دوک و نیونگو زوج سیاه را تشکیل می دهند و ماس باید با بازیگری دیگر زوج سفید را شکل دهد.

نیونگو جایزه اسکار را برای بازی در «۱۲ سال بردگی» برد و با فیلم «پلنگ سیاه» هنوز روی پرده ها است. او در برابر وایولا دیویس در فیلم «شاه بانو» نیز ظاهر خواهد شد که بر مبنای بیوگرافی طنز و پرفروش تروور نوآ ساخته می شود.

دوک از بازیگران فعال در تلویزیون از جمله سریال «خانواده مدرن» است و با «انتقام جویان» اکنون روی پرده ها است.

ماس نیز به تازگی در فصل دوم سریال تحسین شده «داستان خدمتکار» در شبکه «هولو» بازی کرده و برای فیلم «آشپزخانه» در کنار ملیسا مک کارتی و تیفانی هدیش قرارداد بسته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.