دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۱

پرویز فلاحی‌پور:

خاطرات بسیار زیادی از بازیگری در ماه رمضان دارم

 پرویز فلاحی پور  در مجموعه تلویزیونی جشن تولد به کارگردانی داریوش فرهنگ

خبرگزاری میزان: بازیگر سریال شهرزاد گفت: ماه رمضان مردم را همرنگ کرده و به هم نزدیک می‌کند. این ماه برای من زمان خوبی است تا خوبی و بدی‌هایم را به خودم یادآور شده و سعی در تذکیه شخصی داشته باشم.

پرویز فلاحی‌پور بازیگر سریال شهرزاد در خصوص فعالیت‌های خود در سال ۹۷ گفت: امسال پیشنهادات زیادی داشته‌ام اما ترجیح دادم فعلاً بازی در هیچ کاری را قبول نکنم. به مردم قول داده ام تا در آثار خوب بازی کنم و به همین دلیل امسال هنوز کاری را قبول نکرده ام.

وی در همین راستا افزود: واقعیت امر پیشنهادات به نحوی نبوده که بخواهم بازی در اثری را بپذیرم. بعد از سریال شهرزاد توقع مردم از من بالا رفته و به همین دلیل کارها را با وسواس بسیار زیادی بررسی می کنم. ترجیح می‌دهم این روزها به جای کار زیاد کمی صبر کنم تا در اثری خوب به ایفای نقش بپردازم.

بازیگر سریال "شب دهم" با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اضافه کرد: ماه مبارک رمضان برای من یادآور خاطرات بی نهایت زیبایی است. من خاطرات زیبایی از این ماه در کودکی و نوجوانی دارم. بیدار شدن در هنگام سحر و نشستن دور سفره سحر و افطار، رفت و آمدهای ماه رمضان و فضای خوب این ماه برای هر ایرانی از جمله من لذت‌بخش است.

وی در ادامه اذعان کرد: خاطرات فراوانی از دوران کودکی با من به یادگار مانده که وقتی دوباره ماه مبارک رمضان نزدیک می‌شود همه آنها رنگ و بویی تازه به خود می گیرند.

بازیگر سریال "کهنه سرباز" درباره خاطرات بازیگری خود در ماه مبارک رمضان ادامه داد: من خاطرات بسیار زیادی را از بازیگری در ماه رمضان دارم. یادم می آید که حتی فیلمبرداری یکی از قسمت‌های سریال شب دهم هم با این ماه مصادف شده بود و تمامی عوامل با زبان روزه سر فیلمبرداری حاضر می شدند و فضای بسیار خوبی در پشت صحنه حکم‌فرما بود. علاوه بر آن من سه سریال رمضانی را در کارنامه دارم. آثاری که به واسطه زمان پخششان همچون "مسیر رویاها" و "مرده متحرک" در ذهن مخاطبان ماندگار شد.

وی درباره سختی بازی ‌کردن با زبان روزه تاکید کرد: با توجه به مقارن شدن ماه رمضان با تابستان کار با زبان روزه بسیار سخت بود زیرا دوازده ساعت سر فیلمبرداری بودیم ولی با این وجود بازی در این ماه را به واسطه فضایی که بین عوامل ایجاد می کرد دوست داشتم.

فلاحی‌پور ماه مبارک رمضان را ماه مرور کارنامه زندگی هر فرد خواند و خاطرنشان کرد: فارغ از هرگونه شعار ماه مبارک رمضان برای من ماه ویژه ای است. همیشه در این ماه سعی می‌کنم خودم را مرور کنم و ببینم تا امروز چه کارهایی را کرده‌ام و چه کارهایی را باید انجام دهم. ماه رمضان مردم را همرنگ کرده و به هم نزدیک می‌کند. این ماه برای من زمان خوبی است تا خوبی و بدی‌هایم را به خودم یادآور شده و سعی در تذکیه شخصی داشته باشم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.