سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴

سریال ترسناک کارگردان «شکل آب» برای نتفلیکس

گیلرمو دل تورو

سینماپرس: گیرمو دل تورو، کارگردان برنده اسکار ۲۰۱۸، برای کمپانی سرگرمی نتفلیکس یک مجموعه تلویزیونی در ژانر وحشت می سازد.

به گزارش سینماپرس، گیرمو دل تورو کارگردان سرشناس مکزیکی که امسال موفق شد دو جایزه اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را برای اثر فانتزی علمی- تخیلی اش، «شکل آب» ببرد، می خواهد یک سریال آنتولوژی ترسناک را برای نتفلیکس بسازد. این کارگردان شناخته شده، که سابقه ساخت مجموعه انیمیشنی برنده جایزه امی «شکارچیان ترول» را همراه با نتفلیکس دارد، سریال جدیدی با نام «گیرمو دل تورو تقدیم می کند: ۱۰ پس از نیمه شب» را کار خواهد کرد. اثری که در نام ما را یاد سریال دهه پنجاه آلفرد هیچکاک موسوم به «آلفرد هیچکاک تقدیم می کند» می اندازد و از لحاظ مضمون هم قرار است مثل همان اثر در ژانر وحشت ساخته شود. قرار است فصل اول این سریال با مجموعه داستان هایی از خود دل تورو آماده پخش شود.

گفته می شود اگرچه خود دل تورو تعدادی از اپیزودها را می نویسد و کارگردانی می کند اما سرپرستی تیمی از بهترین نویسندگان ژانر وحشت و فیلمسازان جوان را بر عهده خواهد داشت که کار بر روی سایر اپیزودها را انجام می دهند. هنوز اطلاعات بیشتر یا تاریخ شروع ساخت و انتشار پروژه مشخص نشده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.