سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷

تعطیلی اجراهای تئاتر شهر در چهار خرداد

تئاتر شهر

سینماپرس: همزمان با روز وفات همسر گرامی پیامبر اسلام، نمایش های تئاتر شهر اجرا نخواهند داشت.

به گزارش سینماپرس، تمامی نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر روز جمعه چهارم خرداد ماه به مناسبت سالروز وفات حضرت خدیجه (س) اجرایی ندارند.

هم اکنون نمایش‌های «مالی سویینی» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی در تالار اصلی، «پرواز به تاریکی» به کارگردانی افشین هاشمی در تالار چهارسو، «لولیتا» به کارگردانی بهنام احمدی و «تئاتر بازی» به کارگردانی ایلناز شعبانی در تالار سایه، «رویای آمریکایی» به کارگردانی آیلین کیخایی و «نوبت یعنی بعدی» به کارگردانی مرتضی شاه‌کرم در تالار قشقایی و «راس ساعت یازده» به کارگردانی محمد نژاد در پلاتو اجرا مجموعه تئاترشهر روی صحنه است.

در تماشاخانه شهرزاد نیز نمایش «کافه پولشری» به کارگردانی الهام پاوه نژاد در تاریخ جمعه ۴ خرداد به دلیل وفات حضرت خدیجه اجرا نخواهد شد و از روز شنبه ۵ خرداد اجراهای خود را ادامه خواهد داد. این نمایش تا پایان ماه مبارک رمضان هرشب ساعت ۲۲ در کافه پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

دیگر نمایش‌های در حال اجرا شهرزاد در تاریخ یاد شده، قبل از اذان مغرب روی صحنه خواهند رفت. نمایش «بلافیگورا» به کارگردانی سعید دشتی، نمایش «شب دوازدهم» به کارگردانی محسن صادقی، نمایش کودک «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف‌زاده در تاریخ جمعه ۴ خردادماه سال جاری، قبل از اذان مغرب روی صحنه خواهند رفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.