دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

فیلم کوتاه «آخرین خانه دنیا» در مرحله تدوین

فیلم کوتاه آخرین خانه دنیا

سینماپرس: فیلم کوتاه ۱۸ دقیقه ای «آخرین خانه دنیا» ساخته امیر غلامی که در قالب کمدی تلخ تولید شده است، مرحله تدوین را پشت سر می گذارد.

به گزارش سینماپرس، امیر غلامی کارگردان عرصه فیلم کوتاه در گفتگو با یک خبرگزاری درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: چندی پیش فیلمبرداری یک فیلم کوتاه ۱۸ دقیقه ای با عنوان «آخرین خانه دنیا» را در روستاهای سنندج به پایان رساندیم که در حال حاضر مشغول انجام تدوین آن هستم اما تدوین نهایی آن را به فرد دیگری می سپارم.

وی با اشاره به اینکه فیلمنامه این اثر توسط وی و پیام محمودی کردستانی تهیه کننده اثر نوشته شده است، بیان کرد: ایده این فیلم از سوی پیام محمودی کردستانی مطرح شد که در نهایت ما به صورت مشترک این فیلمنامه را نوشتیم. «آخرین خانه دنیا» یک فیلم کمدی تلخ و روایتگر داستان فردی است که می خواهد مشکلات افراد روستا را حل کند اما شخص دیگری با داشتن ۳ گلوله در پی این است که او را بکشد.

غلامی با بیان اینکه مشغول آماده سازی این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم کوتاه تهران است، عنوان کرد: من دوست داشتم در آثارم تنوع ژانر داشته باشم از همین رو به سمت ساخت این اثر رفتم.

این کارگردان با اشاره به دیگر فعالیت هایش اظهار کرد: در حال حاضر مشغول بازنویسی فیلمنامه بلند سینمایی ام با عنوان «زنی در چهارراه» هستم که روایتگر داستان شهرزاد قصه گو در عصر مدرن و درباره زنان و موقعیت آنها است.

کارگردان «ساختمان شماره ۱۳» در پایان گفت: فیلمنامه «زنی در چهارراه» اقتباسی آزاد از «هزار و یک شب» است و ما برای ساخت آن به دنبال تهیه کننده هستیم.

نظرات

  • امیر غلامی ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۵
    0 0
    با سلام و خسته نباشید. میددنم این خواسته کمی نامعقول است. اما اخرین فیلم بنده دریا موج موج میلرز است که در اولین حضور خود دو جایزه بهترین فیلم داستانی و بهترین جلوه های ویژه را دریافت کرده است و قبلا به عنوان فیلمنامه نیز جایزه بهترین فیلمنامه را از جشنواره کومش دریافت کرده است. این اثر تولید 97 است و بک سال و نیم مراحل تولید ان طول کشید. این فیلم بعد از ساختمان شماره 13 تولید شده است. ممنون اگر امکان داشته باشد به این نگارش اضافه بشه ممنون میشم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.