یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸

توضیحات مدیرکل روابط عمومی صداوسیما درباره نامه موسوم به جامعه مدرسین

محمدحسین رنجبران

سینماپرس: به دنبال انتشار صحبت های یک مجری سابق رسانه ملی و نامه ای منتسب به جامعه مدرسین درباره ضعف برنامه های صداوسیما، محمدحسین رنجبران به عنوان مدیرکل روابط عمومی این سازمان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سینماپرس، انتشار صحبت‌های مجری سابق رسانه ملی و خبر برخی از رسانه‌ها مبنی بر نامه سرگشاده جمعی از استادان جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به رئیس رسانه ملی دست به دست می‌شود. نامه‌ای که گویا انتقادی به ضعف مشهود برنامه‌های سحرگاهی ماه مبارک رمضان دارد و بنابر منابع موثق طراح و گرداننده این اتفاق همان مجری سابق تلویزیون بوده است؛ زیرا در ادامه این نامه خود او به روزنامه‌ای گفته که استادان جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در کنار انتقاد شدید از ضعف برنامه‌های سحرگاهی ماه رمضان خواستار بازگشت او به تلویزیون شده‌اند. به بهانه انعکاس این خبر به سراغ محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی صداوسیما رفتیم و اصل ماجرا را از او پیگیری کردیم.

وی گفت: جالب است که چند روزی است ما پیگیر این خبرهای انتشار شده از سوی برخی از رسانه‌ها بوده‌ایم که نام و امضای این کارشناسان جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را در اختیار ما بگذارند. چون در برخی از رسانه‌ها آمده که جامعه مدرسین این نامه سرگشاده را صادر کرده‌اند. اولاً نامه‌ای که صادر می‌شود باید امضاء و نام مشخصی داشته باشد که بتوان به آن سندیت کرد و ثانیاً اینکه نامه منتشره هم از سوی کارشناسان جامعه مدرسین بوده که در برخی از رسانه‌ها به غلط نامی از جامعه مدرسین حوزه علمیه قم می‌برند.

رنجبران با بیان اینکه ما بنابر رسالت روابط عمومی رسانه ملی به دنبال انتقادات سازنده و بهره‌مندی از کارشناسان در هر قشر و عرصه‌ای هستیم، تأکید کرد: پیگیری کردیم و خواستیم که نام و امضای این کارشناسان را در اختیار ما بگذارند تا در جریان جزئیات این انتقادها قرار بگیریم؛ انتقادهایی که تنها به برنامه‌های سحرگاهی نبوده و گویا این کارشناسان در نامه‌شان نسبت به همه برنامه‌های ماه مبارک رمضان تلویزیون انتقاد داشته‌اند. بسیار خرسند می‌شویم که نام و امضای این دوستان را داشته باشیم تا در جریان جزئیات این نظرات قرار بگیریم.  اما تا زمانی که این نام‌ها و امضاها در اختیار ما قرار نگیرند این خبر مخدوش و نامه هیچگونه سندیتی ندارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.