دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶

پخش نسخه سینمایی «هفت سنگ» در «سی سریال»

سریال هفت سنگ*

سینماپرس: سریال تلویزیونی «هفت سنگ» امروز ۲۱ خرداد در برنامه «سی سریال» شبکه چهار پخش و تحلیل می شود.

به گزارش سینماپرس، شبکه چهار سیما که از ابتدای ماه مبارک رمضان به پخش تحلیل سریال‌های رمضانی دهه هشتاد تا کنون در قالب برنامه «سی سریال» پرداخته است، این بار به سراغ سریال «هفت سنگ» ساخته علیرضا بذرافشان می‌رود.

۸ تیرماه سال ۹۳ بود که مجموعه هفت سنگ به عنوان سریال ماه رمضانی به کارگردانی علیرضا بذرافشان از شبکه سوم سیما به روی آنتن رفت. این سریال داستان سه زوج را دربرمی‌گیرد که با هم نسبت خانوادگی دارند و ماجراها و داستان‌های متفاوتی با یک مضمون مشترک در هر قسمت مطرح می‌شود که این سه داستان سرانجام به یک برآیند می‌رسند.

هفت سنگ را باید بازنمایی سریال خانواده مدرن دانست نه کپی آن. این مجموعه همچنین به مسائل روز توجهی ویژه دارد و روابط بین اعضای خانواده‌ها در قصه به گونه‌ای طراحی و کنار هم چیده شده است که بیانگر شرایط روز جامعه باشد. برای مثال اختلاف نسلی یکی از وجوه بارزی است که می توان از ان یاد کرد و در مقاطع مختلفی از سریال در نوع روابط میان کودکان و نوجوانان به ویژه در میان خانواده محسن به آن اشاره می شود؛ سه خانواده از گروه های سنی جوان و میانسال در جریان زندگی هر روزه‌شان با چالش‌هایی مواجه می‌شوند. سریال هفت سنگ داستان جریان عادی و روال زندگی روزمره است و می‌توان مصادیق رویدادها و ماجراهای آن‌ها را در میان خانواده‌های ایرانی پیدا کرد.

گفتنی است، این مجموعه تلویزیونی امروز ساعت ۱۷ در قالب یک قسمت ۹۰ دقیقه‌ای به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود و در ساعت ۰۰:۴۵ تکرار پخش می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.