دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱

ارسال ۲۲۰۰ اثر به دومین جشنواره فیلم «آسا» / فرصت شرکت در جشنواره تا ۲۸ خرداد

 جشنواره جهانی فیلم «آسا» در آلمان

سینماپرس: فیلمسازان تا ۲۸ خرداد برای ارسال فیلم به دومین دوره جشنواره فیلم های انسان دوستانه «آسا» فرصت دارند.

به گزارش سینماپرس، تاکنون ۲۲۰۰  اثر از ۱۲۰ کشور به دبیرخانه دومین دوره جشنواره فیلم های انسان دوستانه «آسا» رسیده است و فیلمسازان علاقه مند به شرکت در جشنواره تا ۲۸ خرداد فرصت دارند تا فیلم های خود را به دبیرخانه جشنواره از  طریق سایت رسمی جشنواره ارسال  کنند.

دومین دوره جشنواره  فیلم‌های انسان‌دوستانه «آسا» با همکاری شهرداری شهر وایمار آلمان و به دبیری مجید مصاحبی از ۲۸ سپتامبر مصادف با ۶ مهر الی ۲ اکتبر مصادف با ۱۰ مهر با موضوعات دنیای بدون مرز، ریشه‌کنی فقر و گرسنگی، آسیب‌های ناشی از پناهندگی، قربانیان فراموش شده، انسان و محیط زیست، زنان در تقابل جوامع سنتی و مدرنیته، آسیب‌های ناشی از جنگ، فقر آب، کودکان و فجایع جهانی برگزار می‌شود.

دومین دوره جشنواره فیلم های انسان دوستانه «آسا» در رشته فیلم‌های کوتاه داستانی، مستند و انیمیشن به ‌صورت رقابتی برگزار می‌شود و چند فیلم بلند سینمایی نیز در بخش جنبی و ویژه به نمایش در خواهد آمد.

اولین دوره جشنواره فیلم‌های «آسا» پیش از این در ایران و سوییس، با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر فعالیت‌های انسان‌دوستانه سازمان ملل متحد، دفتر عمران ملل متحد و صلیب سرخ جهانی برگزار شده بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.