سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹

تمدید فرصت شرکت در جشنواره مبارک

هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی مبارک

سینماپرس: طبق اعلام جشنواره نمایش عروسکی مبارک، گروه هایی که نمایشی آماده اجرا را دارند نیز می توانند تا پایان خردادماه برای شرکت در این جشنواره اقدام نمایند.

به گزارش سینماپرس، پیرو اعلام پیشین دبیر این رویداد، علاوه بر آثار متقاضی شرکت‌کننده در بخش صحنه‌ای که طرح‌های اجرایی و نمایشنامه‌های خود را براساس فراخوان به جشنواره ارسال کرده‌اند و مراحل ارزیابی راگذرانده‌اند، گروه‌هایی که نمایش‌هایشان آماده اجراست، می‌توانند تا پایان خرداد ماه برای شرکت در جشنواره اقدام کنند.

بر اساس تصمیم ستاد جشنواره نمایش عروسکی، گروه‌هایی که تمایل دارند از این فرصت استفاده کنند، می‌توانند تا روز ۳۱ خرداد ماه فیلم کامل نمایش‌های خود را در قالب DVD  به دبیرخانه جشنواره نمایش عروسکی به نشانی؛ خیابان انقلاب، بعداز پارک دانشجو، خیابان رازی، کوچه مهبد، پلاک ۱۰ ارایه دهند.

ارسال آثار می‌تواند به صورت حضوری یا از طریق پستی، انجام شود اما لازم است فیلم اجرای کامل نمایش‌ها ارائه شود.   لازم به ذکر است این امکان  ویژه نمایش‌های متقاضی بخش "صحنه‌ای" است.

به زودی جدول زمان‌بندی مرحله ارزیابی (بازبینی) نهایی نمایش‌های متقاضی شرکت در جشنواره اعلام خواهد شد.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند یکم تا هفتم شهریور ماه در تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.