سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱

با حکم وزیر ارشاد:

محمدرضا اسدزاده رییس شورای عالی ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران شد

محمدرضا اسدزاده

سینماپرس: با حکم وزیر ارشاد، محمدرضا اسدزاده، نویسنده کتاب حاشیه ساز «منِ این نسل» به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر و رییس شورای عالی ارزشیابی هنرمندان و نویسندگان منصوب شد.

به گزارش سینماپرس، نماینده تام الاختیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس شورای عالی ارزشیابی هنرمندان و نویسندگان کشور منصوب شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد امروز طی حکم جدیدی برای محمدرضا اسدزاده، وی را به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر و رییس شورای عالی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور منصوب کرد. وی پیش از این طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر شورا منصوب شده بود.

اسدزاده سابقه مدیرکلی امور فرهنگی و روابط عمومی انتشارات سروش صدا و سیما، مدیر روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی، مدیریت امور فرهنگی منطقه ۲ سازمان فرهنگی - هنری شهرداری تهران، عضویت در تحریریه روزنامه همشهری و سردبیری خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) را در کارنامه کاری خود داراست.

کتاب «منِ این نسل» از تألیفات اسدزاده است که پس از ناکامی در اخذ مجوز انتشار از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در خارج از کشور (باکو/۱۳۹۱) به چاپ رسید و به دلیل محتوایش حاشیه‌هایی را در پی داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.