سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵

برنامه های شبکه نسیم پس از ماه رمضان

شبکه نسیم*

سینماپرس: مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره برنامه های این شبکه پس از ایام ماه مبارک رمضان و شروع تابستان از جمله برنامه های «عبدی شو»، «کتاب باز»، «وقتشه»، «سرحال» و ... توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سینماپرس، امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم در گفت و گویی درباره برنامه‌های این شبکه پس از ماه مبارک رمضان گفت: برنامه‌های روتین شبکه نسیم که پیش از ماه مبارک رمضان روی آنتن بودند پس از پایان این ماه دوباره به آنتن این شبکه و ساعت پخش گذشته برمی‌گردند.

وی در همین راستا افزود: سریال "هزار داستان" که در ماه مبارک رمضان در ساعت ۲۱:۰۰ پخش می‌شد با توجه به مناسبتی بودنش با اتمام ماه رمضان به پایان رسیده و برنامه "وقتشه" که در این ماه در ساعت ۱۸:۰۰ روی آنتن بود جایگزین و در ساعت ۲۱:۰۰ برای مخاطبان پخش خواهد شد.

مدیر روابط‌عمومی شبکه نسیم درباره دیگر برنامه‌های این شبکه اظهار کرد: برنامه "سرحال" پس از ماه مبارک رمضان مجددا ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد که در حال حاضر در این ساعت سریال پخش می‌شود. همچنین سریال "دودکش" در  ساعت ۲۲:۰۰ ادامه خواهد داشت. برنامه "کودک شو" از شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۳:۰۰ پخش خواهد شد و فینال این برنامه جمعه‌ها ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن شبکه نسیم می‌رود. برنامه "خندوانه" نیز طبق روال کنونی روزهای چهارشنبه، پنحشنبه و جمعه در ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

خندوانه

اشرف ادامه داد: در صورت تصویب، برنامه "چهل تیکه" پس از ماه مبارک رمضان به لیست برنامه‌های شبکه نسیم برمی‌گردد و در روزهای فرد ساعت ۱۹:۰۰ برای مخاطبان پخش می‌شود همچنین برنامه "نسیم دانش" در روزهای زوج ساعت ۱۹:۰۰ روی آنتن می‌رود.

وی درباره دیگر برنامه‌های شبکه نسیم از جمله "عبدی شو" و "کتاب باز" توضیح داد: برنامه "کتاب باز" جزو اولویت‌های شبکه نسیم است و احتمالا بتوانیم این برنامه را در ماه محرم نیز روی آنتن ببریم. شبکه نسیم برنامه "کتاب باز" و برنامه‌های شبیه آن را در دستور کار خود دارد چون این برنامه‌ها به فرهنگ و شرایط فرهنگی جامعه از جمله کتابخوانی می‌پردازد و قطعا ما نیز به عنوان رسانه به موضوعات و برنامه‌هایی که در ترویج کتاب و کتابخوانی باشد خواهیم پرداخت.

مدیر روابط‌عمومی شبکه نسیم درباره برنامه "عبدی شو" نیز بیان کرد: با توجه به این که در صدد هستیم برنامه‌ای که روی آنتن می‌رود از کیفیت و استاندارد بالا برخوردار باشد در مراحل ضبط و تولید "عبدی شو" دقت نظر و وسواس وجود دارد به همین دلیل ضبط عبدی شو همچنان ادامه دارد تا مخاطبان در زمان پخش با اثری درجه یک روبرو شوند اما نمی‌توان درباره پخش برنامه عبدی شو زمان دقیقی بیان کرد.

وی  با اشاره به جزئیات "عبدی شو" افزود: در این برنامه اکبرعبدی در قالب نقش‌هایی که تاکنون بازی کرده است در استودیو حاضر می شود و پس از اجرا با چهره‌های شناخته شده و نیز مردم به گفت و گو می‌نشیند که این نوع مهمانان با توجه به فضای هر برنامه تغییر می کند، در کنار این بخش، عبدی شو بخش‌های نمایشی نیز خواهد داشت و فضایی شاد و سرگرم کننده را برای مخاطبان رقم خواهد زد.

اشرف خاطرنشان کرد: سریال جدید شبکه نسیم برای فصل تابستان هنوز قطعیت نیافته است و در صورت محقق شدن آن در کنداکتور این شبکه قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.