سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵

تعیین تکلیف "میلیونر شو" با اجرای گلزار تا ۳ روز دیگر

محمدرضا گلزار در نشست رسانه ای فیلم سینمایی «سلام بمبئی»

سینماپرس: جزییات ساخت برنامه "میلیونر شو" با اجرای محمدرضا گلزار که توسط تهیه کنندگان سری اول دورهمی تولید می شود، تا 3 روز دیگر نهایی خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، هاشم رضایت تهیه‎کننده تلویزیون در گفت و گو با یک خبرگزاری درباره آخرین وضعیت برنامه گفت و گو محور با اجرای محمدرضا گلزار گفت: طبق مذاکراتی که پیش از این داشته‌ایم این برنامه به نام "میلیونر شو" قرار است با اجرای محمدرضا گلزار به صورت هفتگی از شبکه سه سیما پخش شود.

وی در همین راستا افزود: تکلیف برنامه‌ و جزئیاتی که که قرار است روی آنتن ببریم سه روز دیگر مشخص می‎شود، ضبط و پخش میلیونر شو قطعی است ولی در حال حاضر زمان شروع ضبط آن مشخص نشده است چراکه هنوز درگیر جلسات و مذاکرات برای مقدمات این برنامه گفت و گو محور هستیم.

گفتنی است، چندی پیش خبری در رسانه‌ها با عنوان پخش برنامه گفت و گو محور با اجرای محمدرضا گلزار در شبکه نسیم رسانه ای شد. خبری که در صحت و سقم آن اطمینان کافی وجود نداشت تا این که معاون سیما درباره یک برنامه جدید با ساختار گفت و گو محور با اجرای محمدرضا گلزار در شبکه ۳ سیما خبر داد.

برنامه "میلیونر شو" که توسط تهیه کنندگان سری اول برنامه "دورهمی" تولید می شود در صورت شروع ضبط و پخش آن اولین حضور محمدرضا گلزار در تلویزیون به عنوان مجری را رقم می‌زند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.