دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲

آن شرلی به شبکه یک می آید

سریال رویای سبز  -  آن شرلی

سینماپرس: سریال کانادایی«رویای سبز» محصول ۱۹۸۵ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

به گزارش سینماپرس، مجموعه داستانی «رویای سبز» یا «آن شرلی» از امروز (دوشنبه ۲۸ خرداد) از شبکه یک سیما پخش می شود.

این سریال با نام اصلی Anne of Green Gables یک درام تلویزیونی است مانند قصه های جزیره وامیلی در نیومون که بر پایه داستانی از«لوسی ماد مونتگمری » و کارگردانی «کوین سالیوان» ساخته شده است.

این مجموعه داستانی از امروز در ۱۳ قسمت هر روز به جز جمعه ها حوالی ساعت ۱۰ صبح پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این سریال آمده است: آن شرلی یک دختر ۱۱ ساله یتیم است که در سه ماهگی پدر و مادرش را از دست می دهد و بعدها به گرین گیبلز می رود. صاحبان گرین گیبلز دو خواهر و برادر مزرعه داری به نام های ماریلا و متیو کاتبرت هستند که می خواهند سرپرستی پسر بچه ای را قبول کنند اما صاحب یتیم خانه دختر بچه ای را به اشتباه برای آنها می آورد. آن شرلی که نمی تواند به کارهای مزرعه برسد و به متیو کمک کند، سعی می کند که بیشتر کارهای خانه را انجام دهد و به خانه داری بپردازد آن شرلی دارای دوستی صمیمی به نام دایانا است که پس از این اتفاق از یکدیگر جدا می شوند اما آن ها سعی می کنند تا دوستی شان را ادامه بدهند و نگذارند که این فاصله، دوستی آن را بر هم بزند و…

مجموعه داستانی «رویای سبز» محصول ۱۹۸۵ کشور کانادا است که مگان فالووز، کالین دوهرست، ریچارد فارنزورث، وندی هیلر، فرانک کانورس و جاناتان کوربی در آن ایفای نقش کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.