دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱

مدیر کل دفتر موسیقی به کنسرت ریچارد کلایدرمن رفت

اولین کنسرت کلایدرمن در تهران

سینماپرس: علی ترابی مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شب گذشته - سوم تیرماه - به تماشای کنسرت پیانیست فرانسوی نشست.

به گزارش سینماپرس، علی ترابی مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد شب گذشته – سوم تیرماه -  با حضور در سالن وزارت کشور به تماشای کنسرت ریچارد کلایدرمن نشست و پس از اتمام این برنامه نیز با حضور در پشت صحنه این کنسرت، به دیدار و گپ و گفتی صمیمی با این هنرمند پرآوازه پرداخت.

کلایدرمن در این دیدار از حمایت مدیران فرهنگی کشور برای برگزاری این برنامه تشکر و تقدیر کرد و اذعان داشت که حضور و اجرای برنامه در ایران آروزی قلبی‌اش بوده و همیشه برای ایرانی‌ها و فرهنگ‌شان احترام ویژه‌ای قائل بوده است.  

ترابی

در هنگام اجرای قطعه «ای ایران» که با پرفورمنسی ویژه از سوی کلایدرمن و گروهش اجرا شد، کلیه حاضرین در سالن همچون دو اجرای دیگر به صورت ایستاده این اثر ملی میهنی را با پیانیست مطرح فرانسوی همخوانی کردند تا صحنه هایی جالب و باشکوه در سالن وزارت کشور خلق شود.

کنسرت «ریچارد کلایدرمن» به همت موسسه رویال هنر و به تهیه کنندگی مجید عبدی در تهران برگزار شد و در روزهای ۵ و ۶ و ۸ تیرماه نیز در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این اجراهای تمدیدی نیز در سایت «ایران کنسرت» در حال انجام است.

ارکستر بزرگ «ایستگاه» به سرپرستی «مهدی نوروزی» در همه شب‌های این برنامه در کنار کلایدرمن به عنوان اعضای ارکستر ساز می‌زنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.