دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵

وضعیت "قاچ" و "عبدی شو" از زبان مدیر روابط عمومی نسیم

برنامه «شبی با عبدی»

خبرگزاری میزان: مدیر روابط عمومی شبکه نسیم گفت: مهمانان برنامه "عبدی شو" را هنرمندان و نیز مردم عادی تشکیل می‌دهند، همچنین یکی دیگر از ویژگی های این برنامه تلویزیونی این است که اکبر عبدی نمایش هایی را در آن اجرا می‌کند.

امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره برنامه "عبدی شو" گفت: برنامه "عبدی شو" به کارگردانی محمدحسین لطیفی در حال ضبط برای پخش از شبکه نسیم است. این برنامه در فضایی گفت و گو محور با حضور اکبر عبدی به عنوان مجری و بازیگر در قالب نقش‌هایی که بازی کرده است روی آنتن می‌رود.

وی در همین راستا افزود: مهمانان برنامه "عبدی شو" را هنرمندان و نیز مردم عادی تشکیل می‌دهند، همچنین یکی دیگر از ویژگی های این برنامه تلویزیونی این است که اکبر عبدی نمایش هایی را در آن اجرا می‌کند.
 

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره آخرین تصمیم گیری ها درباره برنامه "کتاب باز" اظهار کرد: شاید برنامه کتاب باز با اجرای سروش صحت که پیش تر برای ماه محرم در نظر گرفته شده بود زودتر از این موعد و پیش از ماه مرحم روی آنتن شبکه نسیم برود.

وی درباره شکل برنامه قاچ نیز افزود: برنامه "قاچ" براساس دعوت از مهمان، شوخی با  او و بخش های نمایشی پیش خواهد رفت و تا امروز خوشبختانه بازخوردهای خوبی از سوی مخاطبان نسبت به این برنامه داشته ایم.

بازخوردهای خوبی از برنامه قاچ گرفته‌ایم/جرای نمایش‌های متنوع از اکبر عبدی در عبدی شو

اشرف که مدیریت تامین برنامه شبکه نمایش را نیز بر عهده دارد درباره برنامه جدید این شبکه خاطرنشان کرد: پخش برنامه ای با نام "سینمای ملل" از نیمه تیرماه در شبکه نمایش شروع می‌شود و در این برنامه فیلم‌های مطرح و شاخص کشورهای مختلف اعم از فرانسه، آلمان، ژاپن، آمریکای جنوبی در ژانرهای مختلف در ۷ روز هفته، ساعت ۱۹ پخش خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.