سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵

«غوغای بی هیاهو» روایت فداکاری معلمان خوزستانی / تقدیر از ساخت مستند

 تقدیر از مستند «غوغای بی هیاهو»

سینماپرس: استاندار خوزستان در جلسه ای با عوامل ساخت مستند مستند «غوغای بی هیاهو» گفت: «مناطق بسیاری در خوزستان وجود دارند که با به تصویر کشیدن شان، تصوری تازه از این استان برای مخاطبان ایجاد می شود.»

به گزارش سینماپرس، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و محمد تقی زاده مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلساتی جداگانه از مهدی بابایی تهیه کننده و دست اندرکاران مستند «غوغای بی هیاهو» تشکر کردند.

استاندار خوزستان در این دیدار ضمن اظهار امیدواری از استمرار تولید این گونه مستندها تاکید کرد: مناطق بسیاری در خوزستان وجود دارند که با به تصویر کشیدن شان، تصوری تازه از این استان برای مخاطبان ایجاد می شود.

غلامرضا شریعتی ضمن تشکر از ساخت مستند «غوغای بی هیاهو» به تلاش مدیران و مسئولان استان خوزستان برای بهبود وضعیت آموزش اشاره کرد. وی همچنین علاقه مندی خود را برای ساخت مستندهایی این گونه در حوزه های متنوعی مثل گردشگری و فرهنگ و تاریخ استان خوزستان اعلام کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان نیز عنوان کرد: آگاه سازی جامعه و انعکاس مشکلات و چالش های اجتماعی از مهمترین رسالت های هنرمندان است. آموزش و پرورش خوزستان با داشتن موضوعاتی ناب بستر مناسبی برای مستندسازان فراهم آورده و مستند «غوغای بی هیاهو» نیز در انعکاس فداکاری های معلمان استان موفق عمل کرده است.

وی در پایان با اظهار اینکه مستندسازی کاری هنری و دارای انعکاسی گسترده در جامعه است، توضیح داد: خدمتگذاران تعلیم و تربیت استان خوزستان تلاش دارند تا موضوعات پیش روی آموزش و پرورش به دغدغه اول جامعه و مسئولان ارشد استان تبدیل شود. هنر و ظرفیت ویژه هنرمندان می تواند کمک شایانی به تحقق این رسالت آموزش و پرورش داشته باشد.

مستند «غوغای بی هیاهو» یکی از برنامه های شبکه دو سیماست که که با رویکرد پرداختن به امر آموزش و پرورش در مناطق مختلف کشور و نقل روایاتی ساده و پر امید، تلاش می کند تا به مدرسه هایی در مناطق محروم سفر کند. مدارسی که با وجود مشکلات عدیده در روستا، حتی با تعداد کمی دانش آموز همچنان پابرجا بوده و به فعالیت خود ادامه می دهند.

این برنامه پنجشنبه هر هفته ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.