سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵

تصویری از پژمان جمشیدی در «ما همه با هم هستیم»

فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم»

سینماپرس: جلوه های ویژه کامپیوتری فیلم کمدی «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی، زیر نظر بهنام خاکسار در حال انجام است.

به گزارش سینماپرس، جلوه‌های ویژه کامپیوتری «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی از ۲ هفته قبل و همزمان با پایان فیلمبرداری زیر نظر بهنام خاکسار آغاز شده است.

این فیلم درباره سقوط یک هواپیما است و دارای  جلوه‌های ویژه بسیاری است و پیش‌بینی می‌شود تا چهار ماه آینده ادامه داشته باشد.

«ما همه با هم هستیم» که فیلمبرداری آن ۲ ماه و در نقاطی از تهران و قزوین انجام شده بود، از بازیگران بسیاری بهره برده است.

آنچه به عنوان پوستر این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است تکذیب می‌شود و روابط عمومی فیلم تصریح می‌کند که پوستر این فیلم هنوز اتود هم زده نشده است.

«ما همه با هم هستیم» یک فیلم کمدی به کارگردانی کمال تبریزی است که ماجرایی کمدی درباره رازهای مسافران یک هواپیمای درحال سقوط را روایت می‌کند و از آن به عنوان پربازیگرترین فیلم سینمای ایران یاد می‌شود.

مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یداله شادمانی، محمدمهدی حسینی‌نیا، شیرین آقا کاشی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح‌اللهی، شیوا بلوچی و دانیال کاظمی بازیگران این فیلم هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.