فیلم سینمایی جشن دلتنگی

معرفی فیلم و اخبار مرتبط

جشن دلتنگی به کارگردانی پوریا آذربایجانی برای حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد.

خلاصه داستان: جهان، مردی ۳۲ ساله که سودای شهرت دارد. افسانه و رضا در میانسالی، مشکلات تازه ای را تجربه می کنند.کاوه و لاله در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند و سارا، دختر جوانی است که تصمیم دارد با هویت جدیدی به زندگی خود ادامه دهد. 

بازیگران: محسن کیایی، بهنام تشکر، پانته آ پناهی ها، بابک حمیدیان، مینا ساداتی، ساغر قناعت، علی دهبان،  پریوش نظریه و امید روحانی

فیلمنامه نویس: پوریا آذربایجانی و مونا سرتوه مدیر فیلمبرداری: علیرضا زرین‌دست چهره‌پرداز: مهرداد میرکیانی صدابردار: آرش برومند تدوینگر: خشایار موحدیان تهیه‌کننده: علی قائم‌مقامی

لیست اخبار مرتبط

کل اخبار:39

 • محسن کیایی ۱۳۹۶-۱۱-۰۳ ۲۲:۳۵

  محسن کیایی با دو فیلم در راه جشنواره+عکس

  سینماپرس: "محسن کیایی" طی سالهای گذشته در آثار متعددی بازی کرده و همواره چهره ای نسبتاً کمدی در آثار از خود ارائه کرده است. البته کمدی کیایی خاص خود است و الگوبرداری خاصی از سایر تیپ ها انجام نداده است.

 • برنامه «دو قدم تا سیمرغ» ۱۳۹۶-۱۱-۰۳ ۱۹:۴۳

  زمان پخش اولین قسمت «دو قدم تا سیمرغ»

  سینماپرس: قسمت اول برنامه «دو قدم تا سیمرغ» که روز چهارشنبه ۴ بهمن ماه پخش می شود، به معرفی فیلم های «کامیون»، «جاده قدیم»، «فیلشاه» و «جشن دلتنگی» از جمله فیلم های راه یافته به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر می پردازد.

 • فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۲۳:۲۷

  خاتمه مراحل آماده سازی فیلم جشن دلتنگی

  سینماپرس: مراحل آماده سازی فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» ساخته پوریا آذربایجانی به آخر رسید.

 • فردین خلعت بری ۱۳۹۶-۱۰-۱۹ ۱۸:۲۰

  خلعتبری موسیقی "جشن دلتنگی" را به پایان رساند

  سینماپرس: ساخت موسیقی فیلم سینمایی«جشن دلتنگی» پایان یافت.

 • فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» ۱۳۹۶-۱۰-۱۹ ۱۲:۰۶

  فیلم/ تیزر فیلم سینمایی «جشن دلتنگی»

  سینماپرس : تیزر فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و با بازی محسن کیایی، بهنام تشکر، پانته آ پناهی ها، بابک حمیدیان، مینا ساداتی، ساغر قناعت، عرفان ناصری، علی دهبان، ندا عقیقی، اشکان منصوری، پریوش نظریه و امید روحانی منتشر شد.

 • فیلم سینمایی «سرو زیر آب» ۱۳۹۶-۱۰-۱۷ ۲۱:۴۲

  «سرو زیر آب»؛ اثری قابل ستایش در مورد شهدای گمنام

  سینماپرس: مدیر فیلمبرداری «سرو زیرآب» گفت: با استفاده از تجربیات «محمد باشه آهنگر» توانستیم اثری درخور اعتنا و ستایش در حوزه دفاع مقدس و شهدای گمنام به وجود آوریم.

 • فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۱۰:۰۳

  «جشن دلتنگی» در مراحل پایانی آماده سازی

  سینماپرس: تهیه کننده فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» درباره آخرین جزییات ساخت این فیلم سینمایی گفت که این فیلم در لابراتوآر پیشگامان آریا در حال تصحیح رنگ است.

 • فیلم سینمایی جشن دلتنگی ۱۳۹۶-۰۹-۰۲ ۰۹:۱۱

  پریوش نظریه به «جشن دلتنگی» پیوست

  سینماپرس: تصویربرداری فیلم «جشن دلتنگی» در حال انجام است. کارگردانی این فیلم بر عهده پوریا آذربایجانی است و علی قائم مقامی تهیه کننده آن می باشد.

 • جشن دلتنگی ۱۳۹۶-۰۸-۲۰ ۲۱:۲۵

  به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی علی قائم مقامی

  فیلمبرداری «جشن دلتنگی» ادامه دارد

  فیلم‌نت نیوز: فیلمبرداری فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی علی قائم‌مقامی که ابتدای آبان آغاز شده بود همچنان ادامه دارد.