سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶

کامرون بویس در خواب درگذشت؛

شوک درگذشت بازیگر ۲۰ ساله «دیزنی»/ سینماگران ادای احترام کردند

کامرون بویس

سینماپرس: با انتشار خبر درگذشت کامرون بویس بازیگر جوان شبکه تلویزیونی «دیزنی»، باب ایگر و بازیگران سرشناسی چون آدام سندلر به وی ادای احترام کردند.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، کامرون بویس بازیگر جوانی که در شبکه دیزنی نقش‌آفرینی می‌کرد، در ۲۰ سالگی درگذشت.

با خبر درگذشت این بازیگر جوان شوک شبکه‌های اجتماعی را فراگرفت و طرفداران شبکه دیزنی از وی یاد و به او ادای احترام کردند.

گفته شده کامرون بویس بازیگر سریال «زادگان» شنبه بر اثر یک مشکل پزشکی درگذشت.

از جمله چهره‌های سرشناسی که از این بازیگر یاد کردند آدام سندلر بود که با او در فیلم «بزرگ شده‌ها» و «بزرگ‌شده‌ها ۲» کار کرده بود. وی نوشت: خیلی جوان بود. خیلی دوست داشتنی. واقعاً دوست‌داشتنی‌ترین، بااستعدادترین و باهوش‌ترین بچه دور و بر ما. عاشق این بچه بودم. بسیار مراقب خانواده‌اش بود. بسیار به دنیا اهمیت می‌داد. ممنون کامرون، برای همه چیزهایی که به ما دادی. قلب همه ما شکست. عمیق‌ترین تسلیت برای خانواده او.

باب ایگر مدیرعامل دیزنی نیز به خانواده وی تسلیت گفت و فقدان او را بزرگ خواند.

هم‌بازی‌های این بازیگر در شبکه دیزنی نیز یاد وی را گرامی داشتند. اسکای جکسون از جمله آنها بود که از وی به عنوان بهترین فرشته خدا یاد کرد.

کنی اورتگا کارگردان «زادگان» نیز از بویس، استعداد او و شخصیت و مهربانی‌اش در برنامه‌های مشترکی که با هم داشتند یاد کرد و نوشت: تا همیشه پسر محبوب من می‌مانی.

خانواده وی ابتدا خبر درگذشت وی را منتشر و با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند: او را در خواب از دست دادیم. به گفته آن‌ها او به خاطر تشنج ناشی از مشکلات پزشکی در خواب فوت شد.

آنها نوشتند: روح او با محبت هر کسی که او را دوست می‌داشت به زندگی ادامه می‌دهد.

بویس ۲۸ می ۱۹۹۹ در لس آنجلس متولد شده بود و بازیگری را از ۹ سالگی با بازی در فیلم ترسناک «آینه‌ها» با کیفر ساترلند شروع کرده بود.

او سپس راهی تلویزیون شد و در شماری از برنامه‌های دیزنی در شبکه این کمپانی نقش‌آفرینی کرد. او در نقش لوک در کنار دبی رایان در سریال «جسی» بازی کرد که ۴ فصل روی آنتن رفت. وی همچنین بازیگر «لوک چارلی خوب»، «بلرزان» و «راهنمای بازیکنان برای همه چیزهای خیلی خوب» بود.

وی در فیلم «بزرگ‌شده‌ها» یک و ۲ در نقش پسر آدام سندلر بازی کرده بود.