یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

نگرانی تارانتینو از هدایت آل پاچینو در «روزی روزگاری…در هالیوود»

آل پاچینو

سینماپرس: کوئنیتن تارانتینو از نگرانیش در روز اول فیلمبرداری صحنه های آل پاچینو در فیلم «روزی روزگاری...در هالیوود» گفت.

به گزارش سینماپرس به نقل از انترتینمنت ویکلی، بیشتر صحبت هایی که این روزها در مورد فیلم «روزی روزگاری…در هالیوود» شنیده می شود حول بازیگران نقش اصلی فیلم لئوناردو دی کاپریو، برد پیت و مارگو رابی می چرخد، اما تارانتینو به تازگی از نگرانی و اضطرابش از هدایت کردن ستاره افسانه ای «پدرخوانده» پرده برداشت.

تارانتینو درباره حضور آل پاچینو در فیلم جدیدش گفت: به نوعی در دو سال گذشته با هم رفیق شدیم، ما واقعا شناخت کمی نسبت به هم داشتیم. من از پاچینو خواستم به خانه ام بیاید و قسمتی از فیلمنامه ای را که در حال نوشتنش بودم بخواند و بدین ترتیب او کمک کرد تا این همکاری شکل بگیرد و این گونه شد که نقشی برای او نوشتم. کارگردانی پاچینو و لئو دی کاپریو برای اولین بار در یک صحنه مشترک و البته شنیدن دیالوگ های خودم از زبان آل پاچینو معرکه بود.

با وجود شکل گیری دوستی میان تارانتینو و پاچینو، خالق «پالپ فیکشن» از نگرانیش پیش از شروع فیلمبرداری صحنه های آل پاچینو نیز گفت: بامزه است، در روز اول کار با پاچینو نگران بودم. نگران این بودم که چگونه شروع می شود. پیش خودم می گفتم آیا او یکی از آن افرادی است که از روز اول خود را در اختیار ما می گذارد. دستیارم به من می گفت نگران نباش پاچینو عاشق تو است. به او گفتم می دانم اما نمی دانم چگونه کار با او را آغاز کنم. نمی دانستم او به چه چیزی نیاز دارد. وضعیت البته از روز دوم بهتر شد.

فیلم «روزی روزگاری…در هالیوود» جدیدترین ساخته کوئنتین تارانتینو از روز ۲۶ جولای در سینماهای آمریکا اکران خود را آغاز کرده است.