شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹

با همکاری جهاد کشاورزی؛

«رکورد داران تولید» روی آنتن شبکه یک سیما

شبکه یک سیما

سینماپرس: در راستای تقویت انگیزه تولیدکنندگانِ حوزه های دامداری و کشاورزی و نیز ارتقای سطح بهره وری در این بخش ها، برنامه «رکورد داران تولید» با همکاری جهاد کشاورزی به تهیه‌کنندگی سعید جورکش برای شبکه یک سیما تهیه و تولید می شود.

به گزارش سینماپرس، سعید جورکش تهیه کننده برنامه «رکورد داران تولید» این برنامه را یکی از چندین برنامه ای که با محوریت گروه اقتصاد تهیه می شود عنوان کرد و اظهار داشت در سال «رونق تولید» به منظور حمایت از تولیدکنندگان برتر داخلی این برنامه در دست تهیه و تولید است.

این تهیه کننده با اشاره به آغاز تولید برنامه با رکورد داران تولید در استان های تهران و البرز اظهار داشت: مستند «رکورد داران تولید» در آیتم های ده دقیقه ای به معرفی ۴۰ تولید کننده برتر از بیست و سه استان کشور خواهد پرداخت.

وی افزود: تیم شش نفره ما در هر برنامه به سراغ یکی از «رکورد داران تولید» که از سوی وزارت جهاد کشاورزی، به منظور حمایت و تقویت انگیزه معرفی شده اند، می رود تا برای بینندگان از سه فصلِ : «رویاهای آغاز، سکویی که اکنون بر آن ایستاده و ایده های تولید و پیش بینی تولید در آینده» بگوید.

جورکش با تاکید بر اهمیت تولید مستند «رکورد داران تولید» و آغاز پخش آن از ماه آینده گفت: تلاش می کنیم تا تجربیات رکورد داران در عرصه های تولیدات دامداری و کشاورزی اعم از رشد کیفی و کمّی تولید، کسب جایگاه برتر در تولید دانش بنیان، حفظ و بهبود کیفیت در عبور از تولید سنتی و ... را به آنان که می خواهند تولید را آغاز و یا در آن بخش فعالیت کنند، انتقال دهیم.

وی در پایان اظهار داشت: در هر برنامه علاوه بر معرفی یکی از سردمداران تولید، یک کارشناس متخصص در همان حوزه نیز به تکمیل آگاهی و اطلاعات بینندگان خواهد پرداخت.

گفتنی است به سفارش «ستاد رونق تولید» از هر قسمت برنامه «رکورد داران تولید»، میان برنامه کوتاهی به منظور پخش در شبکه‌های دیگر سیما آماده می گردد.