شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲

به کارگردانی امین امانی؛

«چارسو» از امشب در شبکه «نما»

سریال «چارسو»

سینماپرس: سریال ۱۳ قسمتی «چارسو» به کارگردانی امین امانی از شبکه «نما» پخش می‌شود.

به گزارش سینماپرس، امین امانی کارگردان سریال «چارسو» گفت: سریال «چارسو» که مضمونی کمدی دارد، در ۱۳ قسمت از شبکه نما و اپلیکیشن تلوبیون و سپهر معاونت فضای مجازی رسانه ملی پخش خود را از ۱۵فروردین ماه ساعت ۱۵:۱۵ آغاز کرده است.

این کارگردان تصریح کرد: «عصر بدوی»، «عصر قجری»، «عصر نودی» و «عصر صدوی» چهار دوره‌ای هستند که داستان‌هایی که در حدود ۲ ماه تصویربرداری کرده ایم در آن‌ روایت می‌شود و به مضامینی نظیر تغذیه، تربیت فرزند، ازدواج، صله رحم، اوقات فراغت پرداخته می‌شود که نگاهی کمدی و طنز دارند.

وی بیان کرد: به عنوان مثال ما «چشم و هم‌چشمی» را در عصر حجر می‌بینیم و بعد در همان قسمت در خانواده‌ای دیگر در عصر قجر می‌بینیم که این چشم و هم‌چشمی به چه شکلی بروز کرده است.

امانی گفت: یوسف صیادی، نصرالله رادش، افشین سنگ چاپ، رامین ناصر نصیر، شراره رخام، عباس جمشیدی فر، سروش جمشیدی، محمد شیری، شهرزاد عبدالمجید، سوسن پرور و عباس محبوب از جمله بازیگران این سریال هستند.

برخی عوامل این سریال عبارتنداز تهیه کننده: روشان امیری، نویسندگان : کریم خودسیانی و حمزه صالحی،

مدیر تصویربرداری: مجید طرقی، مدیر صدابرداری: جعفر علیان، طراح گریم: پرشینگ بهرامی، طراحی لباس: روشان امیری، مدیر تولید: مهران علیزاده، تدوین: امین‌امانی.

امین امانی به تازگی ساخت مجموعه تلویزیونی «دنیای گمشده» را نیز به پایان رسانده است.

همچنین فیلمنامه سریال «جزیره» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی توسط کیاوش زارع طلب درحال نگارش است که این کار نیز قرار است از معاونت فضای مجازی رسانه ملی پخش شود.