سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

با انتشار اطلاعیه‌ای؛

کنسرت آنلاین کیهان کلهر به تعویق افتاد

کیهان کلهر

سینماپرس: کیهان کلهر آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی با انتشاراطلاعیه‌ای در صفحه شخصی‌اش از به تعویق افتادن تازه‌ترین کنسرت آنلاین خود خبر داد.

به گزارش سینماپرس، کنسرت آنلاین کیهان کلهر که قرار بود سیزدهم مردادماه ساعت ۲۲ پیش روی مخاطبان قرار گیرد، با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی این نوازنده بین‌المللی به تعویق افتاد.

کلهر در متن کوتاهی ضمن اشاره به لغو کنسرت آنلاین امروز خود نوشته است: «دوستان و همراهان اجرای امشب با به دلیل بروز پاره‌ای از مشکلات از تاریخ سیزدهم مرداد به تاریخ پانزدهم مرداد ساعت ۲۲ موکول می‌گردد.»

کیهان کلهر در پست قبلی خود نوشته بود: «دوشنبه سیزدهم مرداد ساعت بیست و دو بخش نخست کنسرت شهر خاموش را از خانه باغ اتحادیه به محضرتان ارائه خواهیم کرد. لازم به توضیح است که شهر خاموش به دلیل محدودیت زمان پخش زنده در اینستاگرام در دو بخش و طی دو برنامه متفاوت در تاریخ‌های سیزدهم مرداد از تهران و نوزدهم مردادماه از اصفهان اجرا خواهد شد.»

«محبوب من»، «مرا از خود مرنجان» و «شهر خاموش» قطعاتی هستند که در کنسرت آنلاین تهران و «طرقه»، «آتشگاه» و «شهر خاموش» قطعاتی هستند که در کنسرت آنلاین اصفهان اجرا می‌شوند.