شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶

آغاز "گام دوم" در صدا و سیما؛

فراخوان سراسری "نهضت مردمی تحول در صدا و سیما" منتشر شد

بیانیه «گام دوم انقلاب»

سینماپرس: «نهضت مردمی تحول در صدا و سیما» در فرخوانی با عنوان «گام دوم» از آحاد مردم و فعالان فرهنگی جهت پیوستن به این نهضت و ارسال نقدها، مطالبات و پیشنهادات خود درباره عملکرد صدا و سیما دعوت کرده است.

به گزارش سینماپرس، «نهضت مردمی تحول در صدا و سیما» با مشارکت تشکل‌های فرهنگی و دانشجویی، در فراخوانی با عنوان «گام دوم» از آحاد مردم و فعالان فرهنگی جهت پیوستن به این نهضت و ارسال نقدها و مطالبات خود درباره عملکرد صدا و سیما دعوت کرده است.  
متن این فراخوان به شرح ذیل است:
باسمه تعالی
گام دوم؛ نهضت مردمی تحول در صدا و سیما
از آحاد مردم، فعالان و تشکل‌های فرهنگی انقلاب اسلامی دعوت می‌شود نقدها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در قالب‌های مختلف پیام متنی(نظر، یادداشت، مقاله، گزارش و...)، محصولات صوتی و تصویری(مستند، کلیپ، ویدیوی شخصی، ...) و... به پایگاه اطلاع رسانی Gaamdovom.com ارسال نموده یا با هشتگ #گام_دوم_دررسانه_ملی در شبکه‌های اجتماعی منتشر نمایند.
دبیرخانه نهضت مردمی تحول در صدا و سیما همچنین از مجموعه‌هایی که امکان برگزاری جلسات نقد و بررسی مردم صدا و سیما در موضوعات مختلف با حضور مسئولان مرتبط در استان‌ها دارند، دعوت می‌کند برای برگزاری سلسله جلسات گام دوم نهضت مردمی تحول در صدا و سیما اعلام آمادگی نمایند.»
دبیرخانه این نهضت مردمی که در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی واقع شده است، از مسئولان صدا و سیما دعوت می‌کند در سلسله جلسات نقد و بررسی این سازمان حضور یابند. همچنین دیگر مجموعه‌های فرهنگی جهت پیوستن به "فراخوان «گام دوم»؛ نهضت مردمی تحول در صدا و سیما" می‌توانند با شماره ۰۹۰۱۶۸۵۵۲۹۰ تماس بگیرند.  
تاکنون، مجموعه‌های زیر از این فراخوان حمایت کرده‌اند:  
بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع)
جنبش عدالتخواه دانشجویی
دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
 مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران
بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز
بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند
مجمع دانشجویی آرمان (عدالتخواه) دانشگاه شیراز
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه قوچان
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه آزاد اسلامی کرج
مجمع حزب الله دانشگاه علم و صنعت

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.