یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳

در یازدهمین دوره؛

معرفی داوران بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی امید

جشنواره بین المللی فیلم و عکس دانشجویی امید

سینماپرس: دبیرخانه یازدهمین جشنواره امید اعضای هیات داوران بخش فیلم، عکس و فیلمنامه ساخته نشده این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش سینماپرس، هیات داوران بخش فیلم، عکس و فیلمنامه ساخته نشده یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم و عکس دانشجویی امید معرفی شدند.

بهرام توکلی، روح الله حجازی، روزبه رایگا، امیر نوروزی، میلاد سعیدی و محمد نجاریان فیلم های منتخب یازدهمین جشنواره امید را داوری می کنند. همچنین مجتبی آقایی، محمد بابایی و حبیب مجیدی به عنوان اعضای هیات داوران بخش عکس و محمدباقر قهرمانی، امید شمس و پدرام پورامیری به عنوان اعضای هیات داوران بخش فیلمنامه ساخته نشده یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید معرفی شدند.

نمایشگاه آنلاین بخش عکس جشنواره امید از طریق سامانه FestivalOmid.irfest.ir برای مخاطبان جشنواره در دسترس است و برگزیدگان جشنواره روز ۱۲ مهرماه از طریق اختتامیه آنلاین قابل دسترسی در وبسایت جشنواره به آدرس FestivalOmid.ir معرفی خواهند شد.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید به تلاش معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر و به دبیری مسعود مکاری برگزار می شود و برگزیدگان این دوره از جشنواره روز ۱۲ مهرماه معرفی خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.