دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰

تهیه‌کننده اثر خبر داد؛

پخش سریال «جشن سربرون» بعد از جام جهانی

سریال «جشن سربرون»

سینماپرس: تهیه‌کننده فیلم گفت: قرار بود سریال «جشن سربرون» در پایان تابستان پخش شود، اما کارهای فنی به پایان نرسید و این سریال بعد از جام جهانی پخش می‌شود.

به گزارش سینماپرس، حسن نجاریان تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «جشن سربرون» گفت: قرار بود سریال در پایان تابستان پخش شود، اما با توجه به اینکه کارهای فنی و پس تولید سریال به پایان نرسیده است قرار شد بعد از جام جهانی پخش شود.

به گفته نجاریان، عوامل این سریال، این روزها مشغول کارهای پس از تولید شامل صداگذاری، موسیقی، ویژوآل افکت و تصحیح رنگ در حال انجام هستند.

حسین محجوب، محمود پاک‌نیت، لاله اسکندری، فرخ نعمتی، قاسم زارع، میرطاهر مظلومی و رامین ناصرنصیر از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. هنوز زمان پخش این سریال اعلام نشده است.

داستان «جشن سربرون» این چنین است: «بهادر کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه سرخو رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه‌ها خاموش شده است تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر جهان پسند می‌آید. غافل از اینکه قرار است مدتی بعد جهان پسند به عقد پسرعمویش درآید. بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت می‌کند. زخم‌های کهنه سرباز می‌کنند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت می‌کنند. درگیری ابعاد بزرگتری می‌یابد و بهادر تلاش بزرگی را آغاز می‌کند.»

سریال ۴۵ قسمتی «جشن سربرون» به سفارش سیما فیلم تولید شده است و به روایت دوران قبل از مشروطه می‌پردازد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.