پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰

نشست خبری «جنگل پرتقال» با غیبت بازیگران و عوامل برگزار شد؛

از ژست‌های اپوزیسیونی «آقای تهیه کننده دولتی» تا عدم شفافیت در بودجه و میزان هزینه کرد از بیت المال!

رسول صدرعاملی در نشست خبری فیلم سینمایی جنگل پرتقال

سینماپرس: نشست خبری فیلم جنگل پرتقال در محل سینمای رسانه جشنواره فیلم فجر با حضور تهیه‌کننده و کارگردان بدون حضور بازیگران و عوامل فیلم برگزار شد. رسول صدر عاملی در نشست خبری فیلم جنگل پرتقال در پاسخ به اینکه چرا عوامل فیلم در جشنواره حضور ندارند، گفت: خانم سارا بهرامی که مسافرت بودند و سایر عوامل خبری ندارم.

به گزارش سینماپرس، نشست خبری فیلم جنگل پرتقال در محل سینمای رسانه جشنواره فیلم فجر با حضور تهیه‌کننده و کارگردان بدون حضور بازیگران و عوامل فیلم برگزار شد.

رسول صدر عاملی در نشست خبری فیلم جنگل پرتقال در پاسخ به اینکه چرا عوامل فیلم در جشنواره حضور ندارند، گفت: خانم سارا بهرامی که مسافرت بودند و سایر عوامل خبری ندارم.

وی درباره فیلم جنگل پرتقال گفت: فکر می‌کردم که قصه داستان این فیلم باید ساخته شود و جای آن در سینما خالی بود. چهار ماه پیش تولید داشتیم و بعد به فیلمبرداری رسیدیم و تمام فیلم در شهر تنکابن ضبط شد.

او در ادامه گفت: قصه خیلی خوب بود باید ساخته می‌شد و ساخته شد و اگر ساخته نمی‌شد ساخته نمی‌شد و یک فیلم نداشتیم.

صدرعاملی با بیان اینکه فیلم خیلی پیام ساده و خوبی داشت، گفت: یکی از بخش‌های جدی فیلم نگاه مرد به زن بود که باعث شد این فیلم ساخته شود.

وی افزود: موضوع این فیلم اتفاقی است که در جامعه دارد رخ می دهد و اگر شعار زن زندگی می‌دهیم باید حواسمان به خیلی چیزها باشد.

تهیه کننده فیلم جنگل پرتقال تصریح کرد: شخصا از وقتی که خودم را شناختم چون در مراحل زندگیم تنها بودم، بخاطر همین در زمان حال به سراغ افراد جوان می‌روم و سعی دارم آدم‌ها را تشویق کنم به آنچه که دوست دارند و می‌بینند.

صدر عاملی گفت: ۲۰ سال پیش با فیلم دختری با کفش های کتانی هشدارم را دادم ولی باید ادامه داد.

صدرعاملی علت نمایش زیست‌های روشنفکرمابانه و ریاکار را، وجود آن در دوران دانشجویی دانست! گفت اسمش روشنفکرمابی نیست چالش‌هایی است که شخصیت بعد از آن به آرامش می‌رسد.

او در ادامه گفت: امیدوارم جعفر پناهی و مژگان عبادی آزاد شوند.

من فیلم برای مردم می‌سازم حق ندارم مردم را تحریم کنم.

وی مطرح کرد: به نظرم فیلم مخاطبان خودش را خواهد داشت و آن را شکست خورده نمی‌دانم.

صدرعاملی درباره تحریم جشنواره فیلم فجر گفت: باید این شرایط را بپذیرم و برای بهتر شدن آن تلاش کرد.

وی درباره انتخاب لوکیشن تصریح کرد: تمام مردمی که در تنکابن زندگی می‌کنند با دیدن این فیلم حالشان خوب می‌شود و مردمی که از این دیار دور هستند نیز همین گونه خواهد بود.

صدرعاملی عنوان کرد: اصلی‌ترین وظیفه هر هنرمندی در حوزه‌های مختلف نشان دادن صحنه‌های زشت و زیبای زندگی است.

تهیه کننده فیلم جنگل پرتقال بیان کرد: یک فیلم قرار نیست همه چیز را در خودش بگنجاند، گاهی اگر یک تلنگر هم باشد کافی است.

آرمان خوانساریان کارگردان فیلم جنگل پرتقال در ادامه این نشست خبری گفت: به نظر من بخشی از هر فیلمی از تجربه‌های شخصی افراد است و من خودم در این دانشکده درس خواندم و تمام آن از خاطرات افراد مختلف بود.

خوانساریان درباره نبود سایر عوامل فیلم گفت: نبود سایر عوامل را به پای بی احترامی نگذارید و ما به نشانه احترام اینجا هستیم.

کارگردان فیلم جنگل پرتقال تصریح کرد: برای من دغدغه این بود که فیلمم به لحاظ تصویری که می‌دهد جای جدیدی در سینما داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.