یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۵

پس از چند روز حضور در لبنان؛

«رئیس صدا و سیما» با «سیدحسن نصرالله» دیدار کرد

پیمان جبلی؛ «سیدحسن نصرالله»

سینماپرس: سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان با رئیس صدا و سیمای ایران در بیروت دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش سینماپرس، منابع لبنانی (العهد) از دیدار سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در حضور «خلیلی» کاردار سفارت ایران در بیروت از پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خبر داده‌اند.

در این دیدار، مسئولیت‌ها و وظایفی که محور مقاومت در سطح رسانه‌ای برعهده دارد و چالش‌های رسانه ای و سیاسی پیش روی آن و نحوه مقابله با آنها به عنوان بخشی از مقاومت همه جانبه در مقابله با اشغالگری مورد بررسی قرار گرفت.

پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراهش در لبنان به سر می‌برند. در همین راستا با مقامات لبنانی از جمله نبیه بری رئیس مجلس لبنان دیدار کرده و در خصوص آخرین تحولات داخلی و منطقه‌ای گفت‌وگو کردند.

این در حالی است که پیمان جبلی رئیس صدا و سیما در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی بیروت به این نکته اشاره کرده بود: این سفر درجهت همفکری و تعامل بهتر با رسانه‌ها و مسئولان مختلف برای تثبیت دستاوردهای مقاومت است و امیدواریم این سفر سرآغاز جدی بر همکاری‌های رسانه‌ای در راستای تثبیت دستاوردهای مقاومت باشد.

او همچنین بر روی این نکته تأکید کرده که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران کارنامه درخشانی در کشورهای محور مقاومت دارد؛ به ویژه در مواقع حساس از جمله در آزاد سازی جنوب لبنان در سال ۲۰۰۰ میلادی و همچنین در پیروزی جنگ ۳۳ روزه در لبنان بسیار مؤثر بوده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.