سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲

با قرار گرفتن «آن‌ها مرا دوست داشتند» در نوبت اکران؛

آیا «سازمان سینمایی» برای یک فیلم «ضد امنیت ملی» و در راستای «پروژه صهیونیستی ژنوم» پروانه نمایش صادر کرده است؟

فیلم سینمایی «آنها مرا دوست داشتند»

سینماپرس: پروانه نمایش فیلم سینمایی «آن‌ها مرا دوست داشتند» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رحمانی صادر شد.

فیلم سینمایی «آنها مرا دوست داشتند» مصداق یکی از برجسته‌ترین تولیدات سینمایی «ضد امنیت ملی» است که موفق شد تا در جمع ۲۴ فیلم گزینش شده توسط «هیات انتخاب چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر» حاضر شود. اثری به شدت سیاه و کاملا کثیف که به وضوح در «ژانر فلاکت» تولید شده است. سوای نظر از انبوه مفاهیم سیاه و فلاکت ترسیم شده در این اثر سینمایی؛ عادی‌سازی و مشروعیت بخشیدن به «پروژه صهیونیستی ژنوم» همان ماهیت «ضد امنیت ملی» فیلم سینمایی «آنها مرا دوست داشتند» و کارکرد اصلی این اثر سینمایی است که متاسفانه با مجوز «سازمان سینمایی دولت سیزدهم» تولید شده است. اثری که به سبب یک ندانم‌کاری محض، در شب ۲۲ بهمن و به عنوان «خاتمه بخش اکران‌های فجر چهل و یکم» در «برج میلاد» به نمایش گذاشته شد و جالب‌تر آنکه «وزیر بهداشت» نیز به عنوان میهمان برای تماشای چنین دستاوردی مورد دعوت ویژه قرار گرفته بود!

اما ظاهرا این فیلم به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رحمانی موفق به کسب پروانه نمایش فیلم سینمایی از سازمان سینمایی شده و در نوبت اکران قرار گرفته است.

به گفته ایرج رحمانی تهیه‌کننده اجرایی پروژه، با توجه به مضمون اجتماعی و ملتهب «آن‌ها مرا دوست داشتند»، فیلم از سوی شورای صدور پروانه نمایش با چندین مورد اصلاحیه مواجه شد که در نهایت با تعامل هر چه بهتر با مدیران سازمان سینمایی موفق به دریافت مجوز اکران با رده‌بندی سنی ۱۵+ شدیم. تمام تلاش گروه بر این است که این فیلم در تابستان امسال به نمایش عمومی درآید.

امیرحسین آرمان، امیر جعفری و مهسا اسماعیلی به عنوان چهره جدید - که از میان هنرجویان آکادمی بازیگری آوین انتخاب شده - به همراه نسیم ادبی، شهرام قائدی، هادی تسلیمی، سیدعلی صالحی، ایرج رحمانی و (با هنرمندی) لیلا بلوکات و نفس عزیزی و لیام ملکی (در نقش مهگل) بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند. سینا غفاری. شیلان مدنی، حسین سلمانی‌مروست، لیلا حسنی و مهدی عالی‌خانی نیز از دیگر چهره‌های جدید این فیلم هستند که از آکادمی بازیگری آوین انتخاب شده‌اند.

نظرات

  • علی ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۲:۱۹
    0 0
    یهو بگین خفه شین. والسلام. بالام جان عزیز دل جیگر دلبر. وقتی میگن سیاه نمایی که فیلمی برای جشنواره های خارجی از بدبختی و فلاکت مردم فیلم بسازه برای گرفتن جوایز بین المللی . نه اینکه فیلمی برای اکران داخل کشور از بخشی از واقعیت جامعه فیلم بسازه. این دیگه سیاه نمایی نیست.
  • ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۵
    0 0
    چ سایت مسخره ای داری،این همه خزعبل از کجا در میاد واقعا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.