یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۸

دبیر سی‌ و نهمین جشنواره موسیقی فجر:

فراخوان «بخش غیررقابتی موسیقی فجر» منتشر شد

سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

سینماپرس: دبیرخانه سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر فراخوان حضور هنرمندان برای شرکت در بخش غیررقابتی این رویداد را منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس، فراخوان بخش غیررقابتی سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از سوی دبیرخانه این جشنواره منتشر شد.

فراخوان بخش غیررقابتی سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بر اساس آیین نامه جشنواره و با هدف شناسایی، ظرفیت‌سازی و حمایت از فعالیت‌های خلاقانه هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور، با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی، تهیه و تنظیم شده است.

تمامی گروه‌ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه ای از اول آبان تا ۱۵ آذر ماه سال جاری فرصت دارند بر اساس فراخوان اعلام شده با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.fajrmusicfestival.com مراحل ثبت نام خود را در سامانه بامک انجام دهند و یا به صورت حضوری آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران، خیابان استاد نجات اللهی، کوچه زندی، پلاک ۱۱ ارایه کنند.

ستاد برگزاری جشنواره با انتشار این فراخوان از همه گروه‌ها، آنسامبل‌ها، ارکسترها و هنرمندان موسیقی در عرصه اجرای صحنه ای دعوت می‌کند، در صورت تمایل با مطالعه دقیق فراخوان و ارسال آثار و مدارک خود، در برگزاری و هرچه پربارتر شدن این رویداد هنری مشارکت کنند.

برای مشاهده فراخوان بخش غیررقابتی سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر اینجا را کلیک کنید.

سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن‌ ماه سال‌جاری در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار می‌شود و جایزه ترانه، ‌جایزه موسیقی و رسانه، جایزه رساله و پایان‌نامه‌ها، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.